Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyen több lájkom...

Hogyan legyen több lájkom Facebookon?

Figyelt kérdés
nem tud valaki jó tippeket vagy esetleg lájk hack-eket annak érdekében hogy Facebook-on több lájk legyen a képeimen?!

2018. jún. 15. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8# as vagyok.

Tènyleg nincs szüksègem a facèra.

Csupa kirakat,csupa tökèletes kèp,mutatjàk,hogy jól èlnek a valósàgban meg megy a nyafi.

2018. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
32 éves nő vagyok, ninxs se facebookom, se instám, pedig képzeld kb úgy nézek ki mint a Szabo Zsofi es többet utazok mint Vajnáné
2018. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook halott, de egy messenger alkalmazástól nem romlik el az életed. Facebookra egyébként híreket olvasni járnak az értelmesebb emberek, csoportokba, ilyesmi. (Én tényleg kb. nem élnék, ha nem lenne FB, betegségemmel kapcsolatos csoportban kaptam tanácsokat, ajánlottak orvost, stb.) A social mediaban az a szép, hogy olyan, amilyenné a felhasználók teszik.

20L

2018. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!