Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A hublaa. Me oldalt használtam...

A hublaa. Me oldalt használtam arra, hogy sok lájkom legyen, de a minap jöttem rá, hogy nevemben lájkolgat Facebookon ez az oldal! Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy ilyen áron nem érnek annyit a lájkok. Fontos a profilom, nem szeretném törölni emiatt az idiótaság miatt...

2016. márc. 18. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond el nekem, mire jó a lájk? Pénzt keresel vele? Ha igen mond el nekem is hogy kell csinálni..


Ha nem, akkor miért fontos? áruld el.

2016. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Választ várok, nem kioktatást. Köszi.
2016. márc. 18. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
De áruld már el nekem.. Miért jó a like?
2016. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Öreg..Ezek az auto likerek semmire nem jók! Most az jobb lesz, ha 1000 arab terrorista lájkolja a képed? NEM. És szerinted a többieknek nem esik le, hogy hackelt??

Ezek elrontják a facebookod, tehát te ajobb esetet fogtad ki mert rossz esetben letörlik a facebookod(Gondolkozz, lájkoláshoz miért kellene jelszó?) Egy jelszó változtatást ajánlok(Akár emailt is) és mindenképpen változtasd meg a felhasználónevet.(Ha még nem adtál meg, akkor adj meg)

2016. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!