Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki magányos volt, de sikerült...

Aki magányos volt, de sikerült megoldania ezt a problémát: Hogyan csináltad?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem pl sikerült kikecmeregnem az önsanyargatásból, és a magányt sikerült átformálnom produktív egyedüllétbe, amikor önfejlesztéssel, sporttal, hobbival, tanulással, családdal foglalkozom. Sokat ismerkedtem, így idővel lett barátnőm is. Barátságot viszont elég lehetetlennek találom. Párkapcsolatot sokkal könnyebb kialakítani. Ez meglepő így számomra utólag.
2018. jún. 25. 14:05
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Feladtam az egészet...tudom hogy a külsőm szar...És az legkevésbé se tesz attraktívvá...mar nem erdekel..
2018. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Saját magammal beszélgetek mint egy ütődött :D

(am komolyan, remek társaság)

2018. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Mindig is magányos voltam. Sajnos én olyan "egyemberes" típus vagyok. Ha találok valakit,aki nekem nagyon szimpatikus,senki másra nem tudok figyelni rajta kívül. Mindig próbálok a közelében lenni és boldoggá tenni,csak szerintem egy idő után már sok volt belőlem..és hát.. mindig ugyanaz lett a vége.. :( 21/N
2018. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Hagytam, hogy a szívem vezessen az eszem helyett. Belevágtam az első kapcsolatomba és nem bántam meg, hogy bíztam benne. Elengedtem azokat, akik már sz*rtak rám, és azokkal foglalkozom, akik számára én is fontos vagyok. Ja, és pszichológusnál is voltam, de más lelki-testi probléma miatt, de ő is sokat segített, hogy ne érezzem magam egyedül. Az is nagyon fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben, a magabiztosság hatalmas erőd tud adni. Tanuld meg elfogadni önmagad, legyél nyitott a kapcsolatokra és jó lesz.
2018. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező, hogyan/hol ismerkedtél? tudsz tanácsot adni ismerkedéshez?
2018. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenhol is


Suliban, munkahelyen, hobbin keresztül, társkeresőn, itt 😱 aztán ismerősökön keresztül -> közös programra hozták a +1 főjüket

2018. jún. 26. 16:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaa, és kíváncsi voltam rájuk. Érdekelt mit szeretnének és kik ők.
2018. jún. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!