Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságod volt,...

Milyen tulajdonságod volt, amin változtatni akartál és sikerült is? Hogyan csináltad?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

több ilyen is van, akarással és odafigyeléssel :)

meg vannak technikák amik által jobban odafigyelsz ezekre, gondolok itt karközőre amiről eszedbe jut az adott tulajdonság, vagy pl ismerősöket megkéred, hogy szóljanak rád pl ha hangos vagy, vagy ilyenek...


24F

2017. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olykor akaratomon kívül elég bunkó és sértő tud lenni a humorom, ezt próbálom jelenleg visszafogni.

23/F

2017. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon félénk voltam, az üzletbe is alig mertem kérni valamit, de azt is csak remegő hanggal. Ezen úgy változtattam, hogy tudatosan belekényszerítettem magam olyan szituációkba, ahol ki kellett nyitnom a szám. Voltak cikis helyzetek, de kit érdekel? Ami történt megtörtént, tanultam belőle. Összeismerkedtem két hangosabb emberrel, akiktől ellestem a praktikáikat és megtanultam hogyan kell az emberekkel bánni, beszélgetni. Így már egy idegennel is szóba tudok úgy elegyedni, hogy nem csak makogok :)
2017. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolkodásmódomon, nehezen, sok gyakorlással.
2017. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!