Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne legyek számukra érdekes?

Figyelt kérdés

Volt tavaly év elején egy lány barátom, de mint később kiderült, nagyon nem volt az...


Tavaly nyáron kiutazott a hapijához Angliába, a pasika azonnal megfenyegetett engem és a családomat, erre én annyira begurultam, hogy én is meg fenyegettem Őket... rendőrségi feljelentést tettek, a rendőrök nem tettek semmit csak annyit, hogy szóltak a helyi polgárőröknek, jól lejárattak. Később több munkahelyen is lejárattak majd alaptalanul a bíróságon is feljelentettek, itt már becsületsértés volt. A bíróságon össze bunyóztunk, vszínű ősszel lesz e miatt a tárgyalás. A csajszi Bátyja egyszer a saját otthonomban akart agyonverni.


Én megszakítottam ezekkel az emberekkel minden kapcsolatot, megváltoztattam a telefonszámomat, email címem, Facebookon akiket tudtam ismerősüket, letiltottam.



De észre vettem nem rég, hogy a lánynak 2 új Facebookja is van, akkor ki tudja hány olyan fiókjuk lehet amikről nem tudom, hogy Ők azok. Instagramra is beregisztráltam időközben, kiakartam próbálni, de ott is bekövetett a lány bnője, figyelgeti mit rakok ki. Facebookon ugyan a bejegyzéseim csak ismerősöknek látható, de 1, ki tudja hány közös ismerős lehet, 2, a nyilvános csoportba tett bejegyzéseim láthatják és pl. van egy olyan csoport ahol a városról szoktam régi képeket megosztani... Egyszerűen hiába tiltom le a profiljaikat, mindig újat csinálnak. :'(


Engem nagyon zavar, hogy ezek követgetnek, figyelgetik minden lépesem, mit tegyek már? :'(


23/F


2018. jún. 25. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy, égető hiány lenne benned, ha egyáltalán nem lennél semmilyen fb-on fent? Én pl nem vagyok fent az arckönyvön- és nem hiányzik semmi sem. Ide szoktam írni a neten - a munkáimat, dolgaimat e-mailben megosztom, akikkel érdemes.
2018. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, aki igazán rosszat akar neked az nem fenyegetőzik, hanem szó nélkül odamegy és megteszi.
2018. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2!


Fuss neki mégegyszer…

A lány Bátyja agyon akart verni, az udvarunkon. Kiutazott a falumba, csak ezért.

Később meg feljelentettek a Bíróságon... sztem Ők azért ártani szeretnének nekem.....

2018. jún. 25. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaa, bocsi nem volt egyértelmű, azt hittem azzal is csak fenyegetőzött hogy "a saját otthonomban akart agyonverni". Ne haragudj!
2018. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi a rák baja van?

a portádon nagykéssel is megszórhatod a veséit..


nehogy már

2018. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jelentsd fel zaklatásért
2018. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!