Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha beadtam egy hitelkérelmet...

Ha beadtam egy hitelkérelmet hónapok óta eddig csak hitegettek és most már 2 hete nem lehet egyik ügyintézőt se elérni akkor panasszal hova lehet fordulni? Elég érdekes dolgokat mondtak és nem szeretném ha az adatainkkal vissza élés lenne!

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy 2 hónap alatt el kell bírálniuk. Ne hivogasd őket, hanem menj be személyesen hozzájuk, és beszélgess el velük.
2010. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szar ügy.

Én a budapest bankkal jártam így. Nem elég, hogy az ajánlatukban hazudtak, utána még hetekig/hónapokig hitegettek. Tróger egy banda. Aztán bedühödtem és átmentem egy másik bankhoz, amelyik szó nélkül kiköhögött nekem 7 milliót két hét alatt.

2010. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a szívás az egészbe hogy mi veszprém megyeiek vagyunk,ők miskolciak.motorunk eladása kapcsán kerültünk velük kapcsolatba és eddig emailbe telefonon ill levél formájába ment a kapcsolat tartás
2010. júl. 23. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol melyik bank...

Irj privit lehet utána tudunk nézni...


Amugy meg valóban el kellett volna már birálniuk...

2010. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg személyesen kell akkor elintézni.menj be a bankba és verd ki a dilit.ne félj,nekik lesz kellemetlen.ha meg ez sem használ,fordulj a pszaf-hoz.
2010. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!