Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet ugyanannak a...

Hogy lehet ugyanannak a képnek az egyik instagram oldalon több mint 5000, a másikon meg csak 60 lájkolója?

Figyelt kérdés
Az instagramomon virágos, illetve tájképes témájú saját képeket posztolok. Egy posztra kb. 40 és 60 közötti lájk érkezik. Az egyik tájképemet egy "influencer"re-postolta tegnap, ma reggelre a lájkok száma már 5000 felett volt... ez hogy a francba lehetséges? :D

2018. jún. 28. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A követők száma a két oldalon mondjuk nagyon más?:D Ahol 5000-en likeolnak ott több tízezer követő van minimum, a te saját oldaladon meg nem hiszem hogy pár száznál több van. Meg a hastegek se mindegyek, de inkább az oldalt követők száma miatt van a változás ebben az esetben.
2018. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem kb 120 van, a másik oldalnak meg legalább 120ezer, ha jól láttam. De fura, mert ő is kb április óta tölt fel dolgokat, mind repost... o.o kezdem azt hinni, hogy tényleg van olyan ember, aki képes követőket venni
2018. jún. 28. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet követőket vásárolni, de nem csak ez az egy oka lehet, sőt ebben az esetben szerintem nem az. Ha repostol ismert dolgokat akkor könnyebben gyűlik, mert akik az adott híres oldalt követik megismerik ezt és lehet hgy elkezdik követni. A hastegek is ilyenek, ha telenyomják rengeteg hasteggel akkor megint többen hallanak az oldalról. Ha többet posztolnak az is segít. Gondolom ez az oldal napi több képet rak ki, te meg nem. Az is lehet, hogy valamilyen már híres oldal mellékága ez, ahol promózták az új oldalt, így több emberhez jutott el. Aztán ott a szerencse meg maga a kontent is mit faktor.
2018. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!