Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül szerintetek is gáz...

Egyedül szerintetek is gáz elmenni mondjuk egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Igazából szerintem az a legnagyobb gáz, hogy 20 évesen nincs társasági életem az otthoni környezetet leszámítva. De mostanra nem is érzem már magam komfortosan idegen helyen, idegen emberek között.

2018. jún. 28. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés a gáz. Megfelelni akarsz idegeneknek, vagy szórakozni? Épp a megfelelési kényszer miatt nem érzed magad komfortosan. Lazíts, Kevin, és menni fog a kikapcsolódás!
2018. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, ha valaki egyedül van egy buliban és nem nyomulós, nem akarja magát másokra ráerőltetni, akkor nem gáz. Én viszont nem tudom elképzelni, hogy egyedül menjek buliba, de valószínűleg azért, mert lány vagyok.

De amúgy, hiába vannak barátaim, szintén nincs szinte semmi társasági életem, dolgozom és suliba járok, építgetem a jövőm, és ha épp ráérek, akkor más nem ér rá :D Szerintem az sem gáz, ha nem jársz sehova, de legyenek azért valamilyen kapcsolataid :)

2018. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Táncikálós helyre nem mennék el egyedül, de pl. étterembe, moziba, koncertre simán beülnék egyedül.
2018. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gaz. Sokan jarnak egyedul. En is elmek egyedul,ha menni akarok,de nem jon senki,ahova en akarok. Sose keso elkezdened elni!



N

2018. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mit lehet ott egyedül csinálni?
2018. jún. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!