Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már, hogy egyedül mentete...

Volt már, hogy egyedül mentetek el bulizni egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

szeretek táncolni,de szinte csak olyan társaságokat ismerek, akik fiúk,és inkább beülnek egy kocsmába,vagy párral jönnek szórakozni,és akkor visszafogottabbak (ülnek egymás mellett:) ). vagy nem érnek rá, nincs kedvük bulizni, általában nem akarnak csajozni, vagy hamar hazamennek.

és nekem ebből elegem van, viszont bátorságom még nincs hozzá, h egyedül elmenjek.



2018. febr. 2. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Ha jobban átgondolod, biztosan akad olyan aki szívesen elmenne veled (akár fiú akár lány). De ha mégsincs, akkor sem ajánlom a clubokat úgy, hogy egyedül mész. Akkor inkább egy pub-ba, vagy valami olyan helyre menj, ahol lehet normálisan beszélgetni.
2018. febr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam már egyedül szórakozó helyen valami kegyetlenül szarul éreztem magam.Próbáltam haverkodni stb semmi nem jött össze.Nagyon kínos volt számomra és így még kevesebb bátorságom lett!
2018. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy fesztiválra mentem egyedül. Az elején nagyon jól megvoltam, táncikáltam, sétáltam stb, de egy idő után teljesen elromlott a hangulatom, mivel nem volt akihez szóljak két szót . (nem tudok idegenekkel random elbeszélgetni)
2018. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!