Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek meg az emberek,...

Miért néznek meg az emberek, ha az autóm lemosom, vagy éppen valamilyen elektronikai részre megyek?

Figyelt kérdés

Egyzerűen nem értem ,miért számít "szenzációnak",ha elviszem a kocsimat hétvégente lemosni, a férfiak tekintete rajtam csüng (mondjuk, én sem láttam még nőt autót mosni). Vagy, ha éppen usb-t keresek, vagy a éppen PS4 játékot, akkor is úgy érzem magam, mint egy idegen. Főleg, ha oda jön egy eladó segíteni, és tudom mit, milyet keresek. Ha meg is veszem a terméket, a nőktől (ha az a pénztáros főleg tőle) lesúlytó pillantásokat kapok. Nem értem ezt a hozzá állást, én tördőm az autómmal, figyelek rá nagyon, hogy tiszta legyen, rendben legyen műszakilag, és inkább veszek egy jó játékot, ilyesmit, mint szépség ápolási cikkeket, de, hogy ez miért szenzáció vagy éppen fura.

Egy 20 éves bizonytalan lány.


2018. júl. 15. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez teljesen természetes. Ennyi idősen az ember még azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, aztán elmúlsz 20, és elmúlsz 40.


Egyébként én magam mosom az autómat.

2018. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen, rendkívül egyedi vagy, amiért olyan dolgok is érdekelnek, amik a férfiak 99%át.

Én amúgy gyakran látok nőt autót mosni.

2018. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem lehetséges, hogy ezt csak te gondolod így? Hasonló korú lányom ugyanilyen önálló, autót mos, megveszi a műszaki cikkeket, stb., amit elvileg férfiak szoktak, de még sosem panaszkodott ilyenről. Mondjuk magabiztos és csinos lány.

Szerintem téged se azért néznek, csak egyszer feltűnt ez neked, azóta meg csak akkor veszed észre, hogy néznek, amikor úgymond fiús dolgokat csinálsz. Gondolom, te sem vagy csúnya, úgyhogy ne légy bizonytalan. :) Tojd le, mert ennek semmi jelentősége nincs.

2018. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ami lesújtó, az az ly a lesújtó szóban. Minden mást csak beleképzelsz.
2018. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Jaa, azt nézik hogy egy ilyen kis fiatal fruskának és kocsija van, meg játékokat vesz több tízezerért, miből ?!
2018. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm mindenkinek! Örömmel látom, hogy mégsem olyan feltűnő vagyok, mint gondolom.


Utolsónak üzenem, hogy dolgozok, van miből vennem. Nem a szüleimtől kapok rá, ahhoz pofám nem lenne ilyen idősen.

2018. júl. 16. 00:00
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Barkácsolni nem szoktál? Szerelgetni ezt-azt?
2018. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert kirívóan fiatalon kirívóan magas anyagi helyzeted van.
2018. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy kocsit mos, hogyan látszik az anyagi helyzet?
2018. júl. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmi extra nincs ebben, ne aggódj. Tiniként mindenki azt hiszi, hogy a másik bámulja, vagy róla van szó, találgatja, hogy ki mit gondol róla. Idővel nem fog érdekelni.
2018. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!