Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valamilyen tapasztalatotok...

Van valamilyen tapasztalatotok a "220 Volt" nevű elektronikai áruházzal? Gyanúsan olcsó minden, valaki vett már komolyabb dolgot ott?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tartom olcsóbbnak a többi áruháztól. 3-szor vásároltam ott, igaz kisebb tételben (RAM-ot, HDD-t és processzor hűtőt) mindet a Béke téri üzletben. A kiszolgálás nagyon korrekt, rengeteget segítenek, nem próbálnak drágább terméket rád tukmálni, sőt! Én egy drágább terméket néztem, és szóltak, hogy jobban járok egy olcsóbbal, mert teljesítményben még erősebb is! Csak ajánlani tudom. 10/10-es bolt.

Aquát és a PCX-et ismerem még. Aqua jó de szakmailag nincsenek a toppon (lehet csak rossz kiszolgálót fogtam ki) a PCX-et meg utálom a kamu akciók miatt...

2016. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Én vásároltam már náluk, minden rendben volt. Használd az Árukeresőt is, segíthet tájékozódni kicsit.
2016. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem jó tapasztalatom van, de hogy nem gyanúsan olcsó az biztos..
2016. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!