Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyes embereknek miért nem...

Egyes embereknek miért nem alapvető, hogy vendéségbe érkezve kezet kell mosni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Már megint te vagy az a kényszeres kézmosós kérdező?
2018. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert egyes emberek nem tisztaság-mániások.
2018. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Soha sem hallottam róla. Még soha sem láttam senkit sem csinálni. Pedig jó körökben sokszor voltam és fogadtam vedégeket.
2018. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nem csak akkor kellene, ha enni is kapnak a vendégségben?
2018. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Az OCD kezelhető.
2018. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, én rendszeresen utazom, bkk, vonat, azért láttam már ezt-azt, azóta mosok normálisan kezet, ha hazaértem.

Tehát amikor látod, hogy fogyatékos srác rákeni a taknyát a fogódzkodóra. Meg a hajléktalanok.

Ez nem kényszeresség, nem egy cikk szól erről, fertőző betegségek miatt is alap lenne.


Nyilván ha autóval érkeznek, az már kicsit másabb.


De az emberek nagy része vécé hazsnálat után sem mos kezet.

Dolgoztam üzletben a pláza nyilvános vécéjét használtam, az emberek zöme kézmosás nélkül távozik.

2018. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk figyelni én sem szoktam a vendégeket ezért.
2018. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Mire gondolsz pontosan?

Tömegközlekedési eszköz használatára (ami után valóban kell kezet mosni), kocsira (ami után felesleges) vagy arra, hogy gyalog mentél (ami után attól függ, hogy megfogtál-e bármit is útközben)?

Mert erős túlzás szerintem, hogy mindig, minden helyzetben kezet kell mosni.

2018. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy a közösségi férfi wc-k ajtaja (ha nem automatikus, vagy nem lehet lábbal nyitni kifele), akkor koszosabb, mint a nemiszervem.

Befele megfogom az ajtót, kezet mosok, hogy a város (és az ajtó) koszát lemossam, majd elvégzem a dolgom (tisztább a testem, mint másoknak a szája), és el tudom úgy végezni, hogy ne slagozzam le a kezem (szuperhős vagyok), és kifele már nem mosok kezet...

Az ajtó koszosabb, mint a micsodám.


És aki vízzel bevizezi a kezét (mert a fürdőbe se mész a vendég után minőségellenőrizni), az már pszichésen megnyugtat a közösségi wc-ből is kifele, hogy "végre, megmosta a kezét"?


Kezeld úgy, hogy a világ olyan, amilyen. Ehhez kell neked alkalmazkodni.

2018. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem hazaérkezéskor sem alapvető. Néhány kivételtől eltekintve (pl vécéhasználat után, tamponhasználat előtt) csak akkor mosok kezet, ha koszos.
2018. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!