Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lett ilyen negatívum...

Miért lett ilyen negatívum az, ha valaki otthonülő típus?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az ilyen kijelentéseket, hogy mozduljak ki a komfortzónámból. Miért mozduljak ki, ha csak kényszerítésnek érezném azt, hogy elmenjek itthonról. Ilyen időszakban mikor meleg van sokkal szívesebben ülök itthon a légkondis lakásomban, minthogy elmenjek szórakozni valahova. Ilyen melegbe, mint ami ma van kinek van kedve elmenni valamerre? Ennél még jobban azt utálom mikor a sporttal traktálnak. Sportolok, hogyha megjön a kedvem, de ha rákényszerítem magam, akkor csak rosszabbul fogom érezni magam.
2018. júl. 25. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Igaz, ennyi erővel a menőkés meg maradjon otthon, ő is kimozdulhatna a komfortzónájából. Az nem fizikai kimozdulást jelent.
2018. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért reklámozod ?


Én 40 éve a lakásba ülök, kimozdultam a kutyámmal egykor valamikor, ennyi, a többi meg nem érdekel már.

2018. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

A nyugatias amerika központú világ alapvetően extrovertált. Nincs semmi különleges benne, így alakult.

Egy introvertált társadalom sem kevésbé sikeres, lásd a Japánokat, skandinávokat.


Az pedig már emberi tulajdonság, hogy a különcöket ki kell taszítani... sajnos.


Mi talán igazán csak a rendszerváltástól kezdünk el egyre jobban eltolódni az extrovertáltabb társadalom felé, szerintem a kapcsolatok miatt. Amúgy valahol mindig is a latinos és a germános vérmérséklet között lehettünk.


Szóval ja, magára a kérdésre az emberi gonoszság a válasz 🙁

2018. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Megoldottam magamnak, az ilyenekre nem is reagálok. Kinek mi köze hozzá, hogy én a kerti budiban, a stadionban, a vízparton vagy az óriás keréken kapcsolódok ki? Az én életem. Lehet, hogy évek múltán elborzadok, hogy évekig a sötétített szobában olvasgattam, míg más fesztiválozott, de jelenleg abszolút nem tud meghatni és valószínűleg nem fogom bánni. Ne hagyd magad, ha mindenki oktatni akar. Magad is tudod, mi jó neked, nem?
2018. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben ez egyáltalán nem számít negatívumnak, mondjuk lehet azért mert én is ilyen vagyok. Őszintén szólva nekem időnként lenne igényem arra, hogy kimozduljak egy kicsit, de sajnos barátaim nincsenek, nincs senki velem egykorú, akivel szívesen elmennék bárhova. Ezért inkább én is a 4 falat "választom". 17/L
2018. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Kit érdekel mit gondolnak? Egyébként ez meg csak a fejletlenebb országok első számú felfogása. Nyilván kicsit egészségtelen bent ülni egésznap de ez is egy alternatíva arra, hogy jól érezd magad. Sok olyan ország van ahol elfogadottabb ez az életmód.


Én is ülök itthon 20évesen filmezek, animézek, kutyámmal vagyok, nyugisan egész nap és abszolúte senki véleménye nem érdekel. Túl meleg van, zavar a millió turista, és kedvem sincs leégni.

Közben meg a barátaim mesélik, hogy hány lánnyal voltak együtt, hol voltak nyaralni stb. Valahogy nem tud meghatni túlságosan.


Nem te vagy az egyetlen hidd el. Csak ezt hallod a szüleidtől, barátaidtól, de sok sok ember van aki ugyanígy érez rajtunk kívül. Csak mivel egyikőnk se mozdul ki otthonról gyakran valószínűleg soha nem fogunk találkozni ^_^


Érezd jól magad és ne foglalkozz buta emberek véleményével.

2018. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En mar itthon ülni is utálok. De nem igazan tudok elmenni sehova meg jogsim sincs meg am se értem magam jól sehol se. Sportolni en is utalok sose sportoltam es nem is fogok. Ha megrovidul az életem ez miatt 30 evvel meg azt se bánom.
2018. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*érzem magam
2018. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem negatívum, ha valaki "otthonülős" típus, szerintem, bár én is inkább a szobám kényelmét választom, ami elegendően napfényes és hűvös számomra. :) Szívesen olvasok, írok, de szeretek takarítani, főzni, rendet rakni, hangosan zenét hallgatni és táncolni rá, zongorázni stb, a lényeg, hogy egyedül lehessek. :) Mivel nem bírom a nagy tömeget és a rekkenő hőséget (sem testileg, sem lelkileg), ezért, ha még ingerem is van kimozdulni, azt este teszem. :) Olyan este 21 óra körül már nem lézengenek annyian az utcán, és kellemesre hűl az idő is, valamint senki nem néz furán, hogy magamban sétálgatok, társaság nélkül. :D

Egyébként meg szard le az ilyen megmondóembereket, ne érdekeljen senki véleménye. A te életed, te döntöd el, hogyan s miként szeretnéd eltölteni a szabadidőd, és senkinek nincs joga ebbe beleszólni. :)

2018. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem mozdultok ki, mert az emberi kommunikáció igényét kielégíti nálatok b az Internet.


Már lassan azok sem mozdulnak ki, akik igen. Elmennek egy helyre az ismerősökkel, s közben Facbookoznak, másokkal üzenetnek meg telefonálgatnak.


Kérdés: mikor láttatok utoljára tizenévest, huszonévest utcán, buszon, kávézóban úgy hogy nem nyomkodta vagy csak bámulta de minimum tapogatta volna a telefonját?

2018. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!