Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Otthonülősebb fiatalok (14-25...

Otthonülősebb fiatalok (14-25 éves korosztály)! Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Azért vagytok otthon inkább, mert egyedül jobban érzitek magatokat vagy szeretnétek nagy társasági életet élni, de nem jön össze? Kinek mi az érzése ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azért írtam otthonülősebbet és nem otthonülőt,mert nem apácazárdás életmódra gondoltam. :) Szóval szívesen megyek néha strandra,plázába,moziba,étterembe,de olyan pörgős,aktív életet amit a legtöbb velem egykorú él,mint naponta/hetente szórakozóhelyekre/bulikra menetelre nem vágyom viszont. 1-1 lightosabb programnak örülök,de egyedül is nagyon jól elvagyok.Pl.: olvasás,nyelvtanulás,netezés,dvd-zés,sütés,főzés,itthon medencében lubickolás,stb... Ja és 21 éves vagyok. :D

2013. júl. 24. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Én olyan 19 éves koromig voltam otthonülő. Folyton olvastam, rajzoltam,gyöngyöt fűztem ilyenek.


Majd elkerültem egyetemre és lett egy nagyon pörgös szobatársam a kollégiumba. Elkezdtem bulizni járni, na azóta nem tudok megülni a fenekemen. Folyton mehetnékem van.


Szerintem nekem az otthonülésbe az is belejátszott, hogy nagyon szigorú az anyukám eleinte nem engedett, vagy olyan hamar haza kellett érnem, hogy az már túl korai volt és így nem mentem, később meg nem is kéredzkettem.

2013. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen vagyok. :) Elmegyek strandra-moziba, néha buli :) Szeretek sütni-főzni, néha pihizni meg ilyenek. Nem tudok és nem is akarok hetente bulizni :)

19/L

2013. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
67%
Én is hasonlóképpen vagyok, barátaimmal szívesen megyek bárhova, elkóválygunk itt-ott, meg ha esetleg házibuli van az is jó nagyon, mert ott többnyire csak ismerős jó arcok vannak. Szórakozóhelyekre mi se szoktunk menni, csak ritkán. Valahogy nekem a baráti köröm ilyen, hogy együtt elvagyunk, de a szórakozóhelyeken sokszor nem is lehet jól szórakozni, sok idegen alak közt. Ez biztos személyiségre jellemző dolog féle. Szóval én is kb úgy vagyok, ahogy írtad. Hogy miért? Jó kérdés, ilyenek vagyunk és kész.
2013. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is ilyen vagyok, szeretem a nyugodtságot, meg a csendet, nincs nagy mehetnékem. Igaz időnként én is eljárok bulizni vagy nagy szórakozóhelyre ha becsöppenek, bár ott nem szoktam jól érezni magam mert utálom a nagy tömeget meg azt hogy ha megyek akkor egymást tapossák szinte az emberek, az nem az én világom.

Egy laza beülős, italozást szeretek inkább a szűk haveri társaságba.

Régebben sokat mentem én is haverokkal ökörködni, akkor még nem voltunk bulizós hangulatba meg nem jártunk szórakozóhelyekre sem csak ökörködtünk mindenfelé. 10-13 évesen ritkán mentem át haverokhoz, vagy csak egyszerűen ki. De 13-16 évesen nem volt olyan hetem amikor egész nap otthon ültem volna. Maximum egy esős hideg idő volt az amikor nem mentem sehová.

Most már lehiggadtam nem kívánom úgy a társaságot, munkahelyemen elvagyok az ottani kollégákkal, haverokkal aztán ennyi nekem bőven elég.

2013. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Én azért vagyok többet egyedül itthon, mert jól érzem magam egyedül. "Kocka" vagyok, tehát a legtöbb hobbimat egyedül, itthon űzöm: netezek, blogolok, sorozatokat/filmeket nézek, videojátékozom, stb...

Nekem annyiban más, mondjuk, hogy a testvérem is ilyen beállítottságú, és mivel így legjobb barátok vagyunk, nem vagyok teljesen egyedül; bár általában két külön szobában vagyunk és a magunk dolgával törődünk. Skype-on is sokat beszélgetek a netes barátaimmal.

Általában hetente eljárok a "kocka"-barátaimmal találkozni, elmegyünk erre-arra, néha egy-egy hétvégét is együtt töltünk, de nekem ez épp elég. Kifejezetten igénylem, hogy egyedül is legyek olykor. :)

24/l

2013. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem gond,válaszolok,de nem esek bele az általad megadott intervallumba. Én 18-23 éves korom közt éltem nagy társasági életet, viszont már nem. Pedig szeretnék.
2013. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Én igazi apáca életet élek. Ha megyek kiállításra, vagy megyek strandra akkor is eygedül. Én egész gyerekkoromban egyedül voltam, nem nagyon jártunk bulizni, néhányszor voltam a többiekkel, de nem nyerte el a tetszésemet. Egyszerűen nekem túl megerőltető felöltözni és elmenni este, akkor arra figyelni, hogy nehogy ellopják a cuccom, akkor mikor megy az utolsó busz, stb. Akkor ha hazaérek hajnalban nem tudom rendesen kialudni magam. Szóval egyszerűen nem éri meg. A másik, hogy nem találok semmi bulit abban, hogy ilyen-olyan koszos, mocskos helyekre járjak meg igyak meg beszélgessek a nagy semmiről. Annyira, de annyira nem érdekelnek a világmegváltó témák, amikről ilyenkor a korosztályom szokott beszélni. :D Engem a munka és a tanulás érdekel, annak van haszna, az üres locsogának meg nincs.
2013. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
15 éves vagyok, és messze laknak a barátaim, plusz jó így nekem. Röviden ennyi. :D
2013. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Lány vagy vagy fiú vagy? S hány éves? :)
2013. júl. 29. 15:56
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
nem hiszem, hogy egy fiú írna olyat, hogy " apácalélek vagyok" :DD
2013. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!