Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti már jártatok úgy, hogy...

Ti már jártatok úgy, hogy nézegettétek valaki adatlapját és lebuktatok?

Figyelt kérdés

Én csak véletlenül akadtam rá, nem is volt ismerősöm.


Aztán megnéztem az adatlapját, azóta férjhez ment, elköltözött, babát vár.


Semmi rossz szándék nrm volt bennem. De ezek szerint sikerült belikolnom valamit véletlen, mert letiltott.


Tesómmal nézezem, ő is látja az adatlapját.



Szóval nem tudom, aztán lehet más is, de évek óta nem is láttam a csajt.


Szoktam olyat, hogy sokszor lefagy a telefon és véletlenül benyomja a reakciókat, nem tudom...


2018. júl. 29. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipp:tevékenységnaplóban nyomon tudod követni/visszavonni a véletlen lájkolgatásokat :)
2018. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már csak az rosszabb amikor nézegettem a régi beszélgetéseinket, és véletlenül küldtem egy like jelet hajnali 1 kor:D
2018. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Juj az kellemetlen😂 én erre mindig nagyon oda figyeltem ha olyasvalaki oldalára tévedtem. Pl egy haragosoméra... Szép lett volna belikeolni a képét😂


Hiába vonod vissza ő már látta le is tiltott.

2018. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értem az ilyeneket. Amit valaki kirak nyilvánosan, azt miért ne nézegethetné és lájkolhatná bármilyen régi ismerős? Ha annyira titkos lenne, nem pakolná ki nyilvánosság elé. Nem értem, miért kell azután nekiállni tiltogatni, hogy a másik már úgyis megnézte az adott posztot.
2018. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tök véletlen néztem és csak érdekelt, hogy mi van vele... Nem haragosom...


Viszont az ninvs, h mit likoltam, mert tiltott.

2018. júl. 29. 22:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi volt a baj, mert direkt nézem a tevékenységnaplót, behogy ilyen véletlen like stb. legyen.


Egy másik képről is letiltottak, de ott csak a képről, az egy ellenségemé volt...


Sajnos sokszor lefagy a telefonom, történnek fura dolgok, de ezért néz folyamatosan a tevékenységnaplót, hogy ne kerüljek kellemetlen helyzetbe.


Amúgy leszarom, de fura.

2018. júl. 29. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!