Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok nézni az exetek/...

Szoktátok nézni az exetek/ régi szerelmetek facebook adatlapját?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen érzést kelt bennetek, ha láttok róla egy új képet? Milyen gyakran nézitek?
2017. máj. 27. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán igen. Semmmi különös érzés...
2017. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Sose értettem ezt.
2017. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
21:45-ös, ez azért van, mert ha valakit valaha nagyon szerettél, akkor valahol érdekelni fog, hogy mi van vele. Ha máshol nem, de facen látod, hogy legalább él e még :D
2017. máj. 27. 21:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, bár már egyre ritkábban. Sokszor görcsbe rándul a gyomrom. Nem hatalmas fájdalomra kell gondolni, inkább furcsa érzés. Olyan, mint amikor kicsit ideges vagy, mondjuk a vizsga előtt.
2017. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán de igen. Friss szakítás után nehezen állom meg egy ideig, de utána elhalványul a dolog a maradék érzelmekkel.

Néha az ovis kis szerelmem is megnézem, ahogy egy két kiskamasz plátói szerelmet is.

2017. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mindenkiét, még a régebbi plátói ,,szerelmek" adatlapját is megnézem néha napján :/ nem feltétlen jó, bár mindig érdekes figyelni, hogyan változott az ízlésem :D A frissebb viszont jó így letiltva, becsavarodnék, ha nem tiltották volna le nekem, bár néha attól is megzizzenek, hogy így alakult. Az új képeknek nagyon nincs hatása, bár volt egy nagy plátói ,,szerelmem", akinek hosszú, göndör fekete haja volt, megalapozója annak, hogy évekig csak hosszú hajú pasik tetszettek, és nem rég kirakott egy új profilképet, amin rövid a haja. Hát százszor-tört varázs...
2017. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már nem. Szakítás után én is néha ránéztem, mikor hiányzott. Viszont miután új barátnője lett, borzasztó rossz volt látni a közös képeiket és letiltottam teljesen, hogy rá se találjak soha. Azóta meg már el is felejtettem, nem érdekel mi van vele.

N

2017. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

kb 1 évben 1x igen.

némi elégedettséggel töltött el,hogy az utánam lévő palija az én girnyó hasonmásom volt.

az utána lévő palija akihez hozzá is ment,meg az én puhos,mulya képű kiadásom.

ha mellém állna a két pali elmennének az öcséimnek úgy hasonlítanak.


mondjuk én sem panaszkodhatok,mert az utána lévő nőim,meg az ő hasonmásai voltak...

2017. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Néha, és jót mulatok, hogy mennyire leadta azóta a szinvonalat ;D
2017. máj. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:

01:41...Ezt én is megfigyeltem az eddigi csajaimnál, hogy a következő pasik konkrétan a testvéreim lehetnének ha egymás mellett állnánk :D


Amúgy én letiltom őket alapból. Főleg azok után, hogy 1-2 csaj már a szakítás után pár nappal nyomta fel ezerrel a közös képeket az új áldozattal.

2017. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!