Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent, ha valaki igy bamul?

Mit jelent, ha valaki igy bamul?

Figyelt kérdés
Messzebb van es kifejezestelen arccal (nem elbambulva) bamulja az arcod es ha ranezel nem nez el.

2018. júl. 30. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemügyre vesz.
2018. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Csúnyának tart.
2018. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet nem, és flörtölni próbál, felhívni magára a figyelmedet. Igazából bármi lehetséges. Minden miatt meg szokás nézni a másikat.
2018. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Tetszik neki a hajad, a szemed, az arcod, stb., vagy imserősnek vél valahonnan, vagy valakire emlékezteti az arcod, tehát sok dolog lehet mögötte. Negatív viszonylatban viszont pl. kipécézett magának és valamire készül (de remélhetőleg nem).
2018. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez pszichológia, tanítani szokták, van valamilyen célzata. Nem fejtem ki, nem részletezem, de vezető körökben nag sláger ez.
2018. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pedig kifejthetnéd, rohadt kíváncsi vagyok rá, mert velem is ez van. Biztos a kérdezőt is érdekli.
2018. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemrég a tömegközlekedési eszközön ez megtörtént velem. A fiatal lány nézett, többször találkozott a tekintetünk, de az arca rezzenéstelen maradt. Szerintem itt is és nálam is egyfajta provokálás volt ez.
2018. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pszihopata
2018. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!