Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámul meg mindenki?

Miért bámul meg mindenki?

Figyelt kérdés

Már reggel a vonaton is megnézett egy helyes srác, akkor sem értettem, mi van. Munkában épp siettem a kasszàhoz, és út közben megkérdeztem az ott várakozó vevötöl, adhatok-e még valamit. Visszakérdezett, én meg addigra beértem, és pont találkozott a tekintetünk, amikor megismételtem. Erre meglepetten bámult és.."ööö..nem, köszi". És még bámult és mosolygott egy sort. Megintcsak fiatal 20 körüli srác.

3 másik srác is bejött, az egyikük rendelt két kávét. Kérdeztem a másikat, adhatok-e valamit, mire "Köszi, nem, lenyúlom az elöttem álló úr egyik kávéját, ö úgysem iszik meg kettöt. Viszont: Meddig vagy ma bent?"

Mondtam, sokáig, és miért érdekli. Erre a harmadik srác: "Na, mégis, meg akar várni!" :D

Én nevettem, aztán ök is.

Meg még 2-3 helyes srác rám mosolygott a nap folyamán.

Ugyanúgy nézek ki, mint mindig, és máskor nem örvendek ekkora sikernek.

Mi a fene ütött mindenkibe?


2015. okt. 21. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Kecsapos az inged
2015. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem siker ez, ha egy csaj jól néz ki, átlagos, vagy kirívóan ronda minden esetben megnézik a fiúk. Én is megnézek mindenkit, elgondolkodok rajta melyiket bsznám meg, és melyiket nem.
2015. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom jó a kisugárzásod, barátságosnak tűnsz nekik ezért kimutatják hogy mennyire bejössz nekik. Kicsit flegmán nézel vagy nem nevetsz rajtuk szerintem befejezik.
2015. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nagy a csöcsöd és kilóg a ruhából
2015. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mondasz egy testmagasságot, súlyt, mellméretet és kb a mai napi látható viseletedet, akkor meg lehet mondani.
2015. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elvagy szállva magadtól és most olyan kommenteket vársz hogy biztos,azért bámulnak mert te vagy a leggyönyörűbb nő a földön.Minek írsz ki ilyet?Unatkozol?Nincsenek barátaid?Vagy ez az első siketed a fiúknál?
2015. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

ja az átlagos de még az átlag alatti csajokra is jut bőven alacsony igényű fiú,aki egy kecskét is megrakna

ma ilyen nap volt hogy azokat fogtad ki akik ilyenek,holnap meg le se fognak tojni

2015. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondok neked egy történetet, amit egy barátnőm mondott el egy közös ismerős (akkor még fiatal) nőről. Az illető nagyon szórakozott volt és egy nap izgatottan ment be a barátnőmmel közös munkahelyérem ahol örömtől lelkendezve újságolta, hogy nem tudja, mitől lehet hogy ő ma olyan szép és különleges, de a buszon minden férfi őt bámulta. Barátnőm elkezdett nevetni, hogy Micike nézz már a tükörbe !! Micike benne felejtette a hajában a papír hajcsavarókat, amiket még este tett bele, hogy göndör fürtjei megmaradjanak reggelig.
2015. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy nem nézel ki jól, ez is azt bizonyítja, hogy igenis szép vagy. Lehet, hogy ma feltűnően kivirult voltál. Van ilyen..
2015. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le kéne állni az anyaggal..
2015. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!