Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Indiszkrét kérdések lereagálása?

Indiszkrét kérdések lereagálása?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem azt amikor valakit még alig ismerek és elkezd számomra túl személyes kérdésekkel bombázni, amikre akár válaszolnék is, de nem pár órás ismerettség után. Ilyenkor csak azt szoktam mondani, hogy erre nem válaszolok, de az meg olyan béna... De ezek után van olyan aki elkezd faggatni, hogy de miért, van valami baj? stb. Lehet valahogy úgy reagálni, hogy megértsék, hogy nem akarok rá valaszolni, és jól kihúzzam magam a kérdés alól? 20L

2018. aug. 2. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami frappáns poénnal kell válaszolni vagy viccesen visszakérdezni, aki nem egy vadparaszt, az általában veszi a lapot. Én még azzal szoktam próbálkozni, hogy elterelem a témát úgy, hogy közben nem válaszolok a kérdésre. Ha nagyon erőszakos, akkor egyértelműen és határozottan közölni kell, hogy nem szeretnél válaszolni erre a kérdésre.
2018. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondasz rá blőd hülyeségeket, bár nem derül ki, neked mi az indiszkrét, de pl.

"Mikor szülsz?"

Holnap és rögtön kettőt

2018. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!