Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehet indiszkrét kérdés de ki...

Lehet indiszkrét kérdés de ki mennyi hitelt vett fel és mennyi a havi törlesztőrészlete?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 4 milliót vettem fel, havi 60-at fizetek lassan 8 éve, és a mostani tartozásom a bank felé 6.5 millió forint. Ja és még 12 évig törleszthetem, mert 20 évre vette föl az okos lány.


Nagyon megérte :)


/Akkor még úgy volt, hogy 3 hónapon belül vissza tudom fizetni egy összegbe. Hát nem úgy lett. /

2014. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 milliót most jelenleg havi 43-45 ezer forint a törlesztés.
2014. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 9 éve vettünk fel 3M. Ft. hitelt 20 évre, és 26 ezer ill. mostmár csak 24ezer a törlesztője-FHBs. --- És éppen most készülünk egy újabbat felvenni, most 2.2M. 10 évre havi 25 ezer lenne, ez ERSTE B. remélem megkapjuk.
2014. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZordAtya válasza:
Egy grammot se, úgy tartózkodom az adosságtol mint cigány gyerek a tejtől.
2014. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!