Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy embert a külseje miatt kirekeszti a társadalom?

Figyelt kérdés
Alacsony és sovány vagyok, kisfiús arccal és akármennyire is nyitott/kedves/toleráns személy vagyok, gyakorlatilag mindenki ódzkodik tőlem. Akikkel ismerkedem alig várják, hogy lekopjak, társkeresésről természetesen nem is beszélve. Emiatt kvázi zéró kapcsolati hálóm van. Ez nem számít diszkriminációnak, csak az, ha valakinek más a bőrszíne/irányultsága? Van itt köztetek hozzám hasonló cipőben járó huszonéves ember?

2018. aug. 10. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Először is hány éves vagy? Fiú v. lány vagy e?
2018. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Normális emberek senkit nem rekesztenek ki a külsewje alapján.


A kérdésedre: attól függ, hogy melyik társadalmi rétegre gondolsz.

2018. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: "Fiú v. lány vagy e?"

Na vajon? :D Kérdésben írtam: "...kisfiús arccal..."

Amúgy 25 vagyok. De nem tudom miért kapcsolódik a kérdéshez.

2018. aug. 10. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé jellemző, de ez már az emberiség kezdete óta. Mondjuk ha az én városomat (Érd) vesszük akkor a kövér embereket teljesen elítélik itt, aki kövér az magányos általában erre, mert gusztustalan. Itt leginkább a küzdősportos emberek tudnak érvényesülni, a lányok erre fele más sportot űző vagy nem sportoló fiúkat nem tartanak férfinak :D De a lányok is, ha van rajtuk egy kis túlsúly, kell a kutyának. De ezeket lehet orvosolni, ha fiú vagy irány a boxring vagy a taiboxedzés, ha lány vagy akkor ott az edzőterembena futópad vagy az utcádban futsz. Ha pedig az arcod csúnya, itt 100% szomorú életed lesz :D Belső 30%, külső 70%, nem nagy az elvárás külsővel kapcsolatban ha fiú vagy amúgy, szóval fiúknak azért jobb. Szóval nagyon de nagyon kirekesztenek egy csúnya embert, valahogy benne van a génünkben.
2018. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mozgássérülteket sem nézik sokan jó szemmel...
2018. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jellemző,mondhatni a legjellemzőbb. Saját bőrömön tapasztalom,tapasztaltam is. Vannak bőven. :) Ha akarsz beszélni privibe boncolgathatjuk a témát. 17/F
2018. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!