Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy válhatott a társadalomban...

Hogy válhatott a társadalomban közutálat tárgyává egy olyan személyiségtípus, ami az emberek 20-30%-ára jellemző?

Figyelt kérdés
Az introvertált személyiségtípusra gondolok.

2017. jan. 2. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Honnan veszed, hogy közutálat tárgyává váltak az introvertált emberek?

Bírom* az ilyen ostoba kérdéseket.

*nem, nem bírom, csak ki kellett adnom magamból.

2017. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Sejtettem, hogy rólunk lesz szó. :)


Nem mondom, hogy közutálat tárgyává váltunk az egész társadalomban, mert egy értelmiségi társaságban valószínűleg senki nem fog ezért kiközösíteni, de sajnos, a kevésbé intelligens, intellektuális emberek és főleg a fiatalok között nem vagyunk túl jó helyzetben. Ennek több oka is lehet, például, hogy sok introvertáltat nem érdekelnek a mainstream témák vagy az, hogy nehezebben tudjuk megvédeni magunkat.

2017. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A legtöbb ember (szemtől szemben legalábbis, interneten annyira nem) lekicsinylően beszél az introvertáltaktól, szinte szitokszónak számít.
2017. jan. 2. 15:36
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Téged nem a személyiségtípusod, hanem a tüskés, rosszindulatú természeted miatt utálhatnak. Az milyen már, hogy szerinted az emberek 70-80 százaléka utál téged, csak mert te introvertált vagy? Nyilván így viszonyulsz mindenkihez: aki nem introvertált, az biztos lenéző ge...ek. Csak a te fejedben létezik ez a jelenség.
2017. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
En introvertalt vagyok, de ez marhara nem igaz. Egyaltalan nem vagyok kozutalat targya.
2017. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
A kérdés értelmetlen, és a nők fordított logikájára jellemző. Az introvertált embereket nem utálja a többség, csak az introvertált emberek hiszik azt, hogy őket mindenki utálja.
2017. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az extrovertáltak szokásos csapdájába estél 4-es. Az introvertáltság nem egyenlő a nagyképűséggel, csak sokan azt hiszik. Itt: [link] És itt: [link] le van írva mit hiszel te nagyképűségnek.
2017. jan. 2. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Félreértetted a négyest. Nem az introvertáltak nagyképűek szerinte, hanem téged tart annak. És most már én is.

Üdv egy másik introvertálttól.

2017. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, persze nem utálja az emberek 70-80%-a az introvertáltakat (talán csak kb. az emberek fele csak vagy valamivel kevesebb, mint a fele), hanem ahogy a kettes írta a hülyék és a fiatalok nagy része, csak felbosszantottam magam egy hülye miatt. Valahogyan nekem is ki kell engedni magamból a feszültséget.
2017. jan. 2. 15:55
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Én se tapasztalom, hogy közutálat tárgya lennék. Észre se vesznek, nem foglalkoznak velem. Ez nem utálat.
2017. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!