Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert vagyok ilyen?

Miert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Hat nem is igazan tudom hol kezdjem. Vilageletemben nem voltam tarsasagi ember. Altalanos iskolaban elvoltam, volt egy akkori "legjobb baratnom", de sosem voltunk igazan barati viszonyba, inkabb csak padtarsak voltunk. Nem igazan beszelgettunk, cserebe viszont sokszor veszekedtunk es rendszeresen voltak nezeteltereseim. Kozepiskolas vagyok az egesz elejen volt 2-3 baratom akikkel jol kijottem, de ahogy az ilyen lanycsapatoknal lenni szokott osszezorrentem a "fonokkel", mert nekem teljesen mas volt a vilaglatasom es kialltam az elveim mellett - a tobbiekkel ellentetben igy ki lettem rekesztve, jelenleg nincs egyetlen baratom se az osztalyban. Nem is igazan vagyok az a nyilt, baratkozos tipus, inkabb azok kozott oldodok fel akiket ismerek. Altalaban ha emberek kozott vagyok szorongok es felek megszolalni emiatt a kepessegem a tarsas kapcsolatok tartasata a nullaval egyenlo, mivel van amikor megszolalni sem merek. Mondanom sem kell, soha nem csokoloztam es baratom se volt meg. Az interneten valamivel jobb a helyzet, ott a videojatekoknak koszonhetoen konnyebben baratkozom - tekintve, hogy megvan az alaptema amit mindketten szeretunk. Veluk sem igazan tudom sokaig tartani a kapcsolatot, hamar osszeveszek veluk talan 2-3 baratsag birta ki 2-3 evig, de abbol ketto erzelmi zsarolas volt inkabb es egyre gondolok vissza, hogy kellemes volt. Csaladi hattert tekintve edesanyammal elek, de hozza sem igen kotodom, inkabb mintha ket lakotars lennenk. Apam lelepett mikor 8-9 eves voltam, anyam kirakta a szuret, mivel sokat ivott es egy ilyen alkalom utan meg akarta mutatni ki a fonok es neki akart menni anyamnak aki ezutan kirakta. Nekem ezt a sztorit kesobb meseltek el, akkoriban azt hittem dolgozni megy, de sose lattam. Allatok kozott kifejezetten szeretek lenni neha ugy erzem ok az egyetlen olyan elolenyek akiket kepes vagyok szeretni es ez megremit. Etelt, fedezeket es szeretetet kernek, cserebe csak szeretni tudnak es sose artanak az embernek. Valahogy nekem ez sokkal pozitivabb visszajelzes, mint az allando hatbaszuras es cserbenhagyas. Rendkivul maganyos vagyok, foleg, hogy nyar van mindenki bulizik en meg itthon szenvedek egyedul egesz nap. Soha nem voltam jo alvo, de mar annyira kihatott ra az, hogy napkozben semmit nem csinalok, hogy van amikor 2-3 orat forgolodok az agyban es semmi. Szamolom vissza a napokat, hogy mikor lesz erettsegi es mehetek vegre egyetemre. (Mintha ott barmit is valtoznek.) Nem tudom mit tegyek elegge ertelmetlennek latom az eletem.
2018. aug. 13. 03:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csakis rajtad múlik.
2018. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!