Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Míért alakul minden ennyire...

Míért alakul minden ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Tehát kezdjük ott,hogy elég pocséknak tartottam az életem ez elött 1 évvel.Valahogy úgy alakult egyszerre,hogy 2 haverommal beköltöztünk a városba,de ebből már csak az egyikőjük van itt,mert a másik külföldre utazott...A lényeg hogy eleve azért jöttem el otthonról,hogy talán jobbra fordul az életem,de ugyanolyan pocséknak tartom,sőt így rohadtul küzdök is,hogy megéljek a hónapban...Az a bajom,hogy nincsenek ismerőseim és senki akivel elmehetnék kikapcsolódni,se barátnő még láthatáron sincs. (pedig anno minden nagyképűség nélkül mondhatom,hogy jóképűnek tartottak) A munkahelyem 1 elég rosszul fizető semmitmondó állás és ott sincsenek korombeliek...egyébként 22 éves vagyok. Tehát úgy érzem rohadtul ingerszegény környezetben élek...Elnézem a fiatalokat péntek-szombat esténként,bandákba verődve fiúk,lányok...Rohatul vágyom olyankor,hogy nekemis jó lenne,ha lenne egy ilyen kis társaság,de nincs... Egy napom annyiból áll,hogy elmegyek kora reggel dolgozni,délután miután hazaérek elmegyek edzeni (ez az egy ami kikapcsol) megfőzöm a napi kajámat és így elmennek a napjaim...A hétvégét csak pihenés szempontjából várom,de egyébként nem,mert akkor újra előjönnek az érzések,hogy itt a hétvége és nem tudok mit csinálni,hol ott a többi ember szórakozik,él én meg csak vagyok...Érezte ezt már így valaki? Hogy változott meg az élete,ha megváltozott? érdekelne :)
2016. júl. 24. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,kicsit zavaros lett...remélem érthető azért :)
2016. júl. 24. 19:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem jó így, változtass rajta.

Jobb munkahely, több szórakozás.

2016. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probalj leszolitani valakit, ismerkedj neten.. jobbat nem tudok:/ kornyezet valtozas talan meg ami szoba johet
2016. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!