Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire jó követőket gyűjteni az...

Mire jó követőket gyűjteni az Instagramon?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ismeretlen emberek bekövetnek (én sem tudom miért engedélyezem) és miután követed párnapon belül már nem követ. Hiába írok egy üzenetet arra nem válaszolnak.

Szóval nem értem mire kell az embereknek 3-4, 20 ezer követő.

Eseleg ha valaki ezt csinálja leírná, hogy miért?


2018. aug. 26. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Egyes körökben a nagy számokban látják a népszerűség fokmérőjét. Több kedvelő/like/komment/megosztás/követő = nagyobb népszerűség, ettől nagyobb ego.

Van aki az életben sem ért el semmit, így egy virtuális életet kreál magának ahol ezekben a számokban keresi a meg nem kapott figyelmet, elismerést. Az ilyenek fognak bekövetni annak reményében hogy majd te is követed őket a saját számaikat tovább növelni, de utána a te követesedet már kiveszik, hiszen mindenki más le van szarva, az ő életükben csak önmaguknak van helye.

2018. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy xy bekövetett, nem követtem vissza pár percen belül és kikövetett. Azt se tudtam mondjuk kicsoda..:D


Menőségből csinálják ezt, főleg a tinik, csak az a baj, hogy aki velem eljátszotta ezt az min 24 éves srác volt.

De amúgy semmit se érnek ezekkel a sok követőkkel, ha a képeit 50 ember se kedveli be és van mondjuk 1000 követője.

Ez csak e-pénisz méregetés, menőségből csinálják.

2018. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, mint a Facebookon az ismerősök gyűjtése.

Olyan 'ismerősöké', akikről azt sem tudja az illető, hogy ki fia-borja, de lehet velük (számukkal) dicsekedni.

.

Mert úgy érzik, vannak, akik figyelnek rájuk, figyelemmel követik ténykedésüket, érdeklik, mi történik velük.

Önmaguk becsapása.

2018. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy ismerősöm fotóz, ő a fotóst, edzőt, akik a tevékenységük kapcsán gyűjtenek embereket, és a megosztásaik is ehhez kapcsolódók.
2018. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

reklám, ingyen hirdetés...

engem is rengeteg ismeretlen követ meg lájkol, ilyen vállalkozások, meg designerek, gondolom azzal a céllal, hogy visszakövetem őket. Vagy csak azért, hogy ránézzek az oldalára, hogy kicsoda. És ezzel már elérte a célját.

2018. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mert vannak ilyen like4like, follow4follow emberek. Követnek, várnak, ha visszaköveted őket, maradnak, ha nem, "kikövetnek".


Azért jó ez, mert pénz. A tesóm tetovál, kirakja mindig a munkáit, a terveit, és megkeresik emberek, hogy pénzért vagy termékért reklámozza a cuccaikat. Minél több követőd van, annál nagyobb az esély, hogy megtalálnak.


Egy régi osztálytársam konkrétan ebből él. Külföldön lakik, és fitnessmodell, de nem az a picsuka, hanem olyan Hulk-szerű férfias izmai vannak, jár versenyekre, reklámoz fehérjeporokat meg ilyen barnító krémeket.

2018. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nálam nem sokat érnek el ezzel:)) Senkit sem követek vissza csak mert bekövetett.


Bekövetem azt, aki valóban érdekel, ilyen egyszerű.


Az ilyenek is csak azért tudnak több ezer követőt összegyűjteni, mert sok a hülye aki majd beköveti őket, tudom is én miért.


Pl. Egyik ismerősöm ilyen "instagram népszerűség", de közben annyira jelentéktelenek a posztjai, hogy nem is értem miért. Egyfolytában máshonnan lop képeket, sokszor nem saját képeket tölt fel...

2018. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akárhonnan nézzük, be kell látni, hogy a számok sokkal nagyobb túlsúlyban lettek a tartalom mellett, és nyilvánvaló az is, hogy egy olyan profil mutat igazán hitelesen népszerűnek, aminek több, "valósnak látszó" követője van(tehát ugye persze lehet vásárolni is 10ezer követőket, de ha az ember ránéz azokra, akkor ezek nagy része 4-5 posztból álló, generált profil, ami mögött nem áll senki), mint amennyit ő követ.


de igazából az a tapasztalat, hogy ez csak egy kis szépséghiba, így van, aki nem csinál abból problémát, hogy nonstop és válogatás nélkül követi be az embereket, és ebből valamekkora százalékuk visszaköveti.


onnantól, hogy sokan követnek, rengetegen harapnak teljesen értelmetlen dolgokra is. lehet, hogy te pont nem, "immunis vagy" az ilyesmire, de rajtad kívül lehet még 5-600 ember, aki meg vevő akármire...


elég megnézni a musical.ly "sztárokat"...mind ugyanazt csinálja, ugyanolyan minőségben, senki sem jobb a másiknál, ellenben akit ezrek követnek, arról mindenki beszél, azokat mindenki ismerni szeretné, és igen, ezután jöhetnek a reklámok, mert vele valószínűleg a szart is el tudják adni, mert ő ajánlja.


én most egyébként pont ezt próbálom tesztelni, meddig lehet eljutni(bár nyilván látható, hogy sokáig, de személyesen érdekesebb). létrehoztam egy minimális energiabefektetéssel járó karaktert, néha-néha posztolok is ugyan, de megcéloztam ezt a tizenéves korosztályt, követem őket be tucatjával. most jelenleg 1200ból 300-an követnek. kipróbáltam egy promóciót, kb. nem érdekelt senkit...:D most építgetem tovább a profilt, és amikor egy kicsit feljebb megy a követők száma, ismét meg fogok próbálkozni ugyanazzal a promócióval, közben semmit nem fogok változtatni a tartalom minőségén, tehát nem leszek "érdekesebb", csupán követők alapján népszerűbb.

2018. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Manapsag mar a nagy szam sem jelent semmit, pont azert amiert tudjuk, hogy sok a kamu koveto...


Elso leirta a lenyeget. Aki lepontozta az bolond, vagy felvette azt az inget ami az ove? Faj az igazsag ;)

2018. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!