Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akit Vasvári Vivien wiwkoo...

Akit Vasvári Vivien wiwkoo bekövetett instagramon, észrevette, hogy pár nap után kikövette, és csak azért csinálja, hogy így szerezzen követőket?

Figyelt kérdés

Szerintem undorító.

Először csak lestem, hogy egy luxusfeleség beköveti az én unalmas kis instámat.

Furcsa volt, nem tudtam hova tenni.

Aztán pár nap után kikövetett, így akar mindenkivel kapcsolatba kerülni, hátha mindenki beköveti, és nem veszi észre, hogy ez a ... kikövette.

MErt egy több ezres, vagy több tízezres követővel rendelkező instagram profil rengeteget ér, és hatalmas reklám-értékkel rendelkezik.

Ez a pénzéhes liba meg itt sem tagadja meg önmagát, aranyásó a javából.

Szerintem undorító, nálatok is bepróbálkozott?



2018. jan. 8. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Luxusfeleség? Inkább médiaqrva.

De te meg ne itt reklámozd már a lúzerséged. Egy ilyen pitsát akkor se követnék, ha térden állva lesz opna. Mondjuk szerintem az egész insta baromság, egy proli suttyóság, ami elhiteti az egyszerű nyomorultakkal, hogy különlegesek.

2018. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mivel nem vagyok fent az instagramon.
2018. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A Luxusfeleségek c. műsorban szerepelt.


Nem kébe osztani az észt, nem vagyok lúzer, nem követtem, azért, mert ő követett.

Azt írtam, be-, majd kikövetett.

Engem nem hat meg a "tevékenysége", eddig médiaqrvának sem nevezhettük, mert azt sem tudtuk, hogy létezik.

2018. jan. 8. 20:49
 4/20 A kérdező kommentje:

Aki nincs fent, az nem tudom, miért válaszol egy instás kérdésre.

Evidens, hogy azokhoz szól a kérdés, akik fent vannak.

2018. jan. 8. 20:49
 5/20 Captain Logic ***** válasza:
63%
Nem, ez egyáltalán nem az instásokhoz szólt. Ez csak egy, az 1000 “szapuljuk a másikat” kérdésből.
2018. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De igen, hozzájuk szólt.

Én írtam, hadd tudjam már jobban.


És véletlenül sem a szapulás volt a célom, de engedd már meg, hogy ha valaki bunkó módon viselkedik, akkor azt szóvá tehessem.

Köszönöm.

Ha ilyen önérzetes vagy, és téged zavarna ez, akkor nem is kommentelnél.

De élvezed, hogy osztod az észt.

2018. jan. 9. 08:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomet is bekovette, aztan ki XDD persze, hogy azert csinalja
2018. jan. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

mekkora sztori...mindegyik gyökér ezt csinálja...rájöttek, hogy ez sokkal hatékonyabb, mint pénzért vásárolni kamu követéseket...mit kell ezen ennyit hisztizni.

engem már vagy 20-an bekövettek ilyenek, zenekarok is, énekesek, különböző boltok...mégsem írok ki kérdést emiatt gyakorira...

2018. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ennyit hisztizni?

vegyél már vissza az arcodból!

1. mi az, hogy ennyit?

nekem ez volt az első ilyen, kérdést sem írtam még ki róla.

2. mitől hiszti ez, okoska?

csak egy érdeklődés.


ha szerinted hiszti, akkor minek foglalkozol ezzel a kérdéssel?

miért nem lépsz tovább?

ha felesleges kérdés, akkor minek írod oda hozzá a saját kis sztoridat?

ja, hogy ha én kiírom, akkor felesleges, de ha te írsz hozzá, akkor már egyből van értelme?


tudtommal ez az oldal azért van, hogy bárki bármit kiírjon, és nem a te kis lelkivilágodat kell itt figyelembe venni.

2018. jan. 14. 14:28
 10/20 anonim válasza:
62%

Jaj, velem is megcsinálta :D :D Kiégtem rajta. Főleg azon, hogy képes 2-3 napon át memorizálni a nevem - vagy felírni valahova-, hogy ki kell követnie 2 napon belül

( azt hiszem 2 vagy 3 nap múlva követett ki ) .

2018. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!