Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek baj az hogyha egy...

Szerintetek baj az hogyha egy lány ilyen zenéket hallgat?

Figyelt kérdés
Imádom a rapet,főleg az orosz rapeket. De ezzel a környezetem nincs kibékülve,mert hogy egy lánynak nem ilyen zene kéne. Tudom hogy azt hallgatok amit akarok és hogy mindenkinek más az ízlése. De kíváncsi vagyok hogy nektek mi a véleményetek erről.
2018. szept. 4. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Rohadtul nem érdekel senkit ki mit hallgat, egészen addig a pontig amíg nem akar ezzel kitűnni a tömegből, vagy nem kényszeríti rá másokra. Ergo, ne hallgasd hangosan olyan emberek mellett akik nem szeretik.
2018. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Pontosan miket? Írsz párat?
2018. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan mivel indokolják, hogy egy lánynak miért nem ilyen zene kéne? Nem értem. Létezik külön fiú meg lány zene?
2018. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
47%
Miért milyen zenét kellene hallgatnia egy lánynak? Ez mióta nem függő? XD
2018. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Egyáltalán nincs ezzel semmi baj,azt hallgatsz,amit akarsz.Én is lány vagyok,csak én rockot meg ezekhez hasonló zenéket hallgatok.Én is kaptam kritikákat,hogy ez nem hozzám illik,de nem érdekel.Te döntöd el mit szeretsz,és ehez másoknak semmi köze sincs.
2018. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor vegyék úgy, hogy nem vagyok lány, én imádom a gitárszólókat, a metált, a deathcoret, a punk zenét, a japán rockot...stb. A rappel sincs bajom, a pop számok meg megragadnak a fejemben, úgyhogy azokat is ismerem.

Nem tudom milyen a környezeted, de csak nevetnék azon akinek az a problémája, hogy én nem olyan zenét hallgatok, ami neki tetszik.

Ilyen alapon a lányok nem ehetnek pörköltet se, mert koszol, meg ilyenek?

2018. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Azt kéne már végre megtanulnia ennek a süllyedő civilizációnak, hogy a rap az nem a zene, a zene az a hip-hop, amiben a rap-elés van többnyire mint szöveg.

Ja, és nem csak a hip-hop műfajban van rap-elés, pl. drum & bass-ben meg Hardcore-ban is van nem is kicsi mennyiségben.

2018. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, különleges minden esetre.
2018. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi kozuk hozza, oltsd le oket a pcsaba :D
2018. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért az orosz rap, az kemény. Nincs mit csodálkozni a tetemes vodkafogyasztásukon, ilyen zene mellett én is naphosszat vedelnék :D


Csak viccelek, egyébként én is hallgatok néha orosz és cseh zenéket, olyan furcsán érdekesek ezek a nyelvek.

2018. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!