Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehettem olyan bolond,...

Hogy lehettem olyan bolond, hogy visszaírtam valakinek, mert véletlen megnyitottam?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy nem, nem, de ki kellett volna törölnöm. Utána nem tudtam lekoptatni magamról.


Egy nagyon elmebeteg srác, aki nem ért az elutasításból. Mondták, hogy tiltsam, mielőtt írni tudna, de megelőzött.


2018. szept. 10. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom nem értem az ilyen kérdéseket. Megnyitottad...és akkor mi van. Tiltás törlés és annyi. Kb 5 mp és el is lehet felejteni...

Istenem....

2018. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
mikor újra felold gyorsan tiltsd le te
2018. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod lekoptatni? Oké, hogy egyszer visszaírtál, de ha többet nem írsz, nem reagálsz semmire sem, akkor ő hiába ír. Ne is nézd meg. Nem tudod letiltani?
2018. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utána nem írtam vissza, naponta rám írt...


Majd letiltottam..


Na ekkor elkezdett személyesen keresni

2018. szept. 10. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit írt az elmebeteg srác? Miért nem vagy vele őszinte, miért nem mondod meg neki, hogy zavar a tarsasagod, nem szeretnéd ha többet írna, nem akarsz tőle semmit? Ezek után, ha nem kopik le, akkor utána le lehett tiltani.
2018. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyesen csinálja, akkor talán fel kéne jelenteni zaklatásért.
2018. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyesen is keres, akkor jelentsd fel, mert ez tényleg nagyon nem normális, és már jóval több, mint a netes vicceskedésnek gondolt írogatás.
2018. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hogyan tud személyesen megkeresni??? Honnan tudja a címedet és hogy pontosan ki vagy? Egyébként is ismertétek egymást, nemcsak a netről?
2018. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Látásból ismertük egymást,de sosem beszéltünk.


Nem használt, hogy nem írtam vissza, hiába. Letiltottam, hiába. Elkezdett erre ólálkodni, gondoltam abbahagyja, szóltam neki, hiába. Más is mondta neki, h hagyjon hiába.


Mással is csinálta ezt, kicsit sem százas. De persze kimagyarazza. Mondtam neki, h ha nem állítja le magát, felhívom a 104-et és ők fogják, de nem hatott

2018. szept. 10. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod ráhívni a mentőket?
2018. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!