Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy youtubos doki aki...

Van egy youtubos doki aki viccesen meséli el a dolgokat. A nevét, csatornáját nem ismeri véletlen valaki?

Figyelt kérdés
Nem Zacher Gáborra gondolok hanem egy doki, tök viccesen meséli el például a nőknél menszzeszt. Régebben láttam pár videóját csak nem tudom a nevét.

2017. jan. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Herby?
2017. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő nem doktor...
2017. jan. 22. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, olyan van, hogy Zállatorvos.


https://www.youtube.com/user/zallatorvos


Én csak ezt ismerem, szerintem nagyon jó dolgokat mond. Mondjuk némelyik videója felkavarhatja a gyomrodat (pl. galandférges, meg ilyenek), de igazából csak azt adja le, amit ő is tanult az állatorvosi főiskolán.

2017. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj hogy segíteni próbálok, ne pontozz már le..

istenem milyen emberek vannak

2017. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi őt nem ismerem, de megnézem. :)

És amúgy se az első sem a második válaszolót nem pontoztam le.

2017. jan. 23. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 Szerinted Herby orvos? Nem. Tudatában vagy enne? Igen. Tehát ha orvost kérnek és őt ajánlod, akkor segíteni akartál? Nem. Na ezért vagy lepontozva.

Úgy látom nem tudod mit jelent másoknak segíteni. Azt hiszed segítesz, miközben te is tudatában vagy annak, hogy hülyeségeket beszélsz, és hogy valójában nem segítesz semmit.

2017. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!