Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érintsek, öleljek úgy,...

Hogyan érintsek, öleljek úgy, hogy ne feszüljek be?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nem sokszor kaptam puszit, ölelést, így ilyen téren hatalmas hiányosságaim vannak, esetlen vagyok és úgy érzem hogy segítségre van szükségem...

Konkretizálva: egy párkapcsolatban hogyan érjek hozzá a partneremhez? Mit szeret, minek örülne és hogyan legyek természetes, feszültségmentes?

17/L



2018. szept. 25. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
hát mindenki mást szeret :D de gyakoroljad sokat szerintem aztán jobb lesz.
2018. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy meglehetősen ingerszegény környezetben nőttem fel, így megértem a helyzetedet, nagyon nehéz volt megtanulnom kimutatni az érzéseimet mások felé, sok problémám is származott belőle, mert úgy gondolták az emberek, hogy lelketlennek tűnök, pedig nem vagyok az, csak képtelen voltam ebben a formában kommunikálni. Ha valaki váratlanul belépett a magánszférámba, akkor egy pillanatra mindig megdermedtem, és nem tudtam hogyan kezelni ezt a szituációt.

Szerencsére javítható a helyzet azzal, hogy megtanulsz olvasni mások érzéseiben, és mindig úgy reagálni, ahogy helyesnek tűnik a megfigyeléseid alapján, és egy idő után természetessé válnak ezek a berögzülések számodra.

Annak ellenére, hogy kimutatni nem tudod, mások érzéseid megérted? Sokat lehet tanulni a saját és mások párkapcsolataiból. Mindig megfigyelek minden gesztust, és kísérletezek az elképzeléseimmel, hogy vajon mi eshet jól a másiknak, és ha beválik, akkor megismétlem, azonban nagyon fontos, hogy átláss másokon, hogy mire van szükségük, nehogy olyan dolgokkal próbálkozz, amelyek nem illenek oda. Van jelenleg is barátod, ahol ezzel vannak problémák? Írok még erről nagyon szívesen, hátha tudok segíteni, csak ez olyan komplex probléma, hogy nem fér el egy hozzászólásban.

2018. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!