Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért érzem rossz döntésnek...

Mért érzem rossz döntésnek utólag? Meg mit tegyek, hogy ne feszüljek rá?

Figyelt kérdés

Első munkahelyemen nem fizettek jól, de családias volt a légkör, ott el voltam, 7 hónapot voltam ott, aztán meguntam, mert fájt is a lábam, gyakorlatilag ortopéd problémáim vannak, napi 10 kmert kellett biciklizni és emiatt ott hagytam a munkahelyet, mert álló munka volt, és elegem lett belőle. ahova tovább mentem, a csoportvezetőm kirúgott, mert egy haverjának a haverját vette fel helyettem, gyakorlatilag 1 hónapot voltam ott, ezt a helyet nagyon szerettem, mert itt is normálisak voltak az emberek, jó volt a munkakör, meg nem fájdult meg a lábam, egyedül a főnököm volt ellenszenves szemétláda (legszívesebben agyon tudnám verni akár holnap reggel is ha tudnám, hogy nem lesz következménye a dolgoknak)

mind ezt karácsony előtt kaptam meg.

aztán mentem egy multihoz dolgozni, ott meg én mondtam fel, mert az ott lévő emberek idegileg parkolópályára tettek.

Hogy tudnám visszanyerni a mentális egészségem, meg mit tudok magammal kezdeni... :(

Utólag bánom, hogy az első helyem ott hagytam, hiába, hogy nem szerettem amit ott kellett csinálni, kevés volt a pénz, meg fájt is a lábam...

Nagyon el vagyok keseredve, arra kérek mindenkit aki trolkodni akar az egy minimális empátiát érezzen velem és most kivételesen annyival segítsen, hogy nem ír be semmit.

Egyébként segítő szándékú válaszokat szívesen várnék


2016. ápr. 13. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Eloszoris..

Ne erezd ugy h csak Te vagy ilyen helyzetben es mindjart kisebb bajnak lathatod. Vannak rosszabb helyzetek. Pihend ki magad. Bulizz egyet. Beszelgess Baratokkal. Es aztan uj lappal vagj bele a munka keresèsbe kerdezd ismeroseid, nem e tudnak melohelyet, stb. NEM SZÈGYEN.az ha dolgozni akarsz. Es ha tudod h az fizikai vagyis nem az h fizikai de tulsagosan megterhelo.lenne neked keress tovabb... kulonben elolrol fog kezdodoni az egesz.:)

2016. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet nem kéne pont most feladnom, s. nevű jászsági multiba hallottam, hogy lesz üresedés, meg budaörsre egy gsm szervízbe kaptam lehetőséget, hogy valaki elküldi a cv-met.
2016. ápr. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!