Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legkalandosabb részeg...

Mi a legkalandosabb részeg történetetek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit nem bántál meg, hanem pont jó, hogy az alkohol miatt legyőzted a gátlásaid és valami szuper dologba keveredtél

2018. szept. 30. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem.
2018. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem ittam túl sokat, de annyit igen, hogy lassan és furcsán beszéltem, a páromnak nagyon tetszett. Nem most történt, de a mai napig emlegeti, hogy az mennyire jó este volt. :D
2018. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sárba fetrengés. :(
2018. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább negatívak ezek mint pozitívak.A nagyon negatívakra nem akarok emlékezni.Sokszor történt olyan hogy teljesen máshova képzeltem magam.Tengerparton azt hittem a magyar városomban vagyok,magyarul beszéltem a külföldihez hogy segítsen a lakásomig eljutni.Másztunk kerítéseken keresztül körbe-körbe mikor rájöttem hogy nem is Magyarországon vagyunk.Itthon is sokszor volt ilyen,más városban azt hittem itthon vagyok,odakeveredtem egy cirkuszhoz ahol regéltem minden hülyeséget,majd leültem és vártam hogy majd jön értem valaki,persze senki nem jött :) Egyszer egy szórakozóhelyen se tudtam hirtelen hol vagyok,idegen helyen ébredtem,mint kiderült egy tolószékes segített révült állapotomban.Egyszer elindultam télen haza gyalog Pestről,majd megfagytam,szerencsére egy hajléktalanszállóra befogadtak.
2018. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem mertem rákérdezni a többiektől...
2018. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!