Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor voltál elsőnek bulizni,...

Mikor voltál elsőnek bulizni, milyen volt? Ittál, berugtál?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 21:47
 1/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
14 évesen....utána 15évesen rendszeresen, és bulikon zenélve is. De kb 18 éves koromig nem nagyon ittam alkoholt.
2017. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

14 éves koromtól rendszeresen jártam ki. Inni nagyob ritkán ittam, hazudnék ha azt mondanám, hogy soha.

24 eves koromra teljesen kinőttem belőle. Nem iszok, nem cigizek, és már saját családom van. 29 vagyok.

2017. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jah igen: jó volt, de kb 18éves koromig máshogy fogtam fel a bulizást, mint az átlag emberek utána viszont eléggé belevetődtem. Onnantól volt pár elszállt éjszaka, amire mai napig előszeretettel emlékszem. Nagyon sokat jártam/jártunk az ország különböző helyire szórakozni. Sőt többféle melót is toltam szórakozóhelyeken, amik örök emlékeket hoztak. Az utóbbi időkben kevesebbet járok, de leszokni nem fogok egy hamar mert ha olyan fellépő van valahol, vagy ha én játszom akkor biztos, hogy nem fogok rá nemet mondnai. Bár sajnos már sok minden negatív irányba változott bulizási szempontból is...
2017. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sose voltam, nem valo az nekem, nem szeretek reszeg lenni se.
2017. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kb. 16 évesen

Az ajtoban ahogy megláttam az embereket, tulöltözve éreztem magam, mások farmer es polo...es kellemetlen volt es az ajtobol visszafordulva hazamentünk :D

Aztán kezdtünk belejönni, az ital eszünkbe sem jutott, anélkül buliztunk hatalmasokat.


Aztán koreográfiákat gyártottunk szinpadra. Es kesobb már meghivásokra is mentünk.


Aztán kezdodott a ittas korszak.utána komoly kapcsolatok stb

2017. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer 14, aztán 15 évesen. Nem tetszett, nem az én világom. Majdnem 17 vagyok, nem tervezek többet ilyenre menni. Sosem ittam még alkoholt. (Úgyse fogjátok elhinni, de tényleg nem)
2017. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eloszor 14 voltam, amikor ittam. 1 hettel 15 elott. Itt nem volt semmi extra, tartottam a hatarokat, jol ereztem magam. A szuleim miatt nem mertem lereszegedni meg igazabol szerintem jol is tettem. Sokkal jobb ugy, mint 20 perc mulva hanyni a wc felett.

Berugni igazan 16 evesen "sikerult". Hat, nem volt jo elmeny az biztos. Feher gatyat vettem fel, es meg a kedvencem is volt... Ne mondjam milyen lett, tiszta zold es pia szagu. (Lehanytam es fuben fetrengtunk allitolag ??:D) Aznap delutan 4-ig aludtam, arra sem keltem fel, hogy szuleim hazaertek. Hat, ne mondjam milyen jo volt magyarazkodni, hogy miert igy nez ki a gatyam es miert aludtam meg 4kor is. :D

2017. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen biliról van szó. Első biliféleségem 16 évesen volt. Dunán egy szigetre kimentünk kenuval, ott tüzet raktunk, és jól bevodkáztam. Képzelődtem, kígyócsörgést hallottam, meg féltem, hogy örökké ilyen szédült állapotban maradok :D

Aztán 17 évesen egy osztálykirándulás, ott is iszogattam elég rendesen. Szintén 17 évesen voltam discoban először, ott is ittam, elég jó állapotba magamat. Most 21 vagyok, és fura mert a korombeliek most a leginkább alkeszok, én pedig általában józanul bulizok mostanában.

2017. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 évesen voltam először, inni nem ittam csak vizet. Azért mentem, mert ott tartották a sulis gólyabálnak az afterpartiját. Aztán 16 évesen voltam másodjára, akkor már szalagavatón. Inni nem ittam sokat. Következő alkalom pedig szintén szalagavató miatt történt. Néha még most is eljárok, viszont nem ebben lelem örömömet. Sokkal jobban szeretem a kertipartikat, ahol lehet normálisan beszélgetni is a zene mellett. Inni soha nem ittam annyit, hogy berugjak, hülyeséget csináljak.
2017. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem emlékszem, és tuti alkoholmenteset ittam, mert elég későn kezdtem az alkoholizálást


vagy gólyatábor volt, vagy egy házibuli


25f

2017. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!