Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ferde mosoly okai?

Ferde mosoly okai?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa mosolyom van. Igazabol csak bal oldalt tudok mosolyogni az esetek tobbsegeben, jobb oldalon mozdulatlan a szam, igy ez egy ferde mosolyt eredmenyez. Nagyon fuszrral, sokszor megemlitik tarsasagban es egyre rosszabbul erzem magam tole. Nem tudom mi az oka, gondoltam onbizalomhianyra, esetleg arra, hogy fogszabalyzo elott feltem mosolyogni, es annyira megszoktam, hogy igy maradtam.(?)

Van meg itt valaki aki hasonlo helyzetben van? Esetleg lehet-e/kell-e szerintetek ezen valtoztatni?



2018. okt. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte az elsődleges oka lehet, hogy születésedkor volt egy enyhe agyvérzésed.. Náluk szokott előfordulni nagy számban.
2018. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ez kialakult és nem így születtél, akkor lehet, hogy a megszokás miatt automatikusan csak a bal arcizmaidat használod, ha mosolyogsz. Próbálj ki valami arctornát. Esetleg a tükör előtt próbáld csak jobb oldalra felhúzogatni a szád, majd egyszerre mindkét irányba... Ha rendszeresen csinálod, talán segíthet.
2018. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tukor elott gyakorolhatnad a .osolygast, aztan elesben mar biztos jobban fog menni
2018. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémákkal küzdök csak még nem vették le a fogszabályzóm. Kihúzták egy fogamat és annyira próbáltam takargatni hogy a bal oldalamon szinte lebénultak az izmok..

Szerintem is tükör előtt kell gyakorolgatni, igazából más nekem sem jut eszembe.

2018. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!