Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság minden létező netes...

Manapság minden létező netes fórum és komment szekció tele van anyázással, meg rosszindulatú beszólásokkal. Ilyen lenne a magyar emberek valódi természete? Fog ez változni valaha?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem a magyarok hibája ez, mindenhol ez van, ilyen az internet.
2018. okt. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Anyád :D
2018. okt. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
"Ilyen lenne a magyar emberek valódi természete?" -ez is egy rosszindulatú beszólás.
2018. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ez csak magyar sajátosság, lolozok, itt csak a magyarok gyökerek. Már előre félek mikor magyar nevet látok vagy magyar megszólalást, mert rögtön fröcsögés lesz a vége. A lengyel, román, szlovák, szerb stb. játékosok halál türelmesek és normálisak. Nem kívánják hogy legyél rákos hogyha feedelsz. Nem akarják megölni a családotad hogyha hibázol.
2018. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4es, CS:GO-ban (abba is hagytam) sem jobb a helyzet illetve a RainbowSix Siege-ben is elég toxikusok a magyar játékosok.. 0 kill, full noob, én viszem a csapatot a hátamon de ha véletlen elvesztem a kört (mert ugye a többiek halottak), akkor jöne a vote kick meg a fröcsögés..
2018. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
74%

Sajnos ezt én is egyre sűrűbben tapasztalom ,engem az utóbbi időben szinte csak a rosszindulatú emberek találtak meg !

Régen is voltak,de ennyi nem mint az utóbbi időben,legyen szó akár nőről vagy férfiról!

Teljesen minde egy milyen nemű,de a gonosz,csúnya pletykálkodás a másik véglet ! Én személy szerint már nagyon udom ezeket kezelni és nem gondolnak bele sokan ,hogy mert ők irigyek,vagy ennyire unatkoznak,a sok hülye ember még el is hiszik nekik és képesek tönkre enni egy emberi életet is akár !

2018. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!