Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes a szülőket felkeresni?...

Érdemes a szülőket felkeresni? Ha igen, van valamilyen fb csoport pl, amivel nem sértek személyiségi jogokat?

Figyelt kérdés
Youtube-on van fenn egy kislány, aki eléggé kikelt magából, robancozik anyázik, stb. Ha ezt no name tenné nem is lenne gond (vagyis de, de más szempontból) csakhogy feltöltött magáról videókat is. Szerintem csúnyán meg fogja ütni a bokáját, ha így viselkedik, másoknak van legalább annyi eszük, hogy névtelenül és arctalanul szitkozódnak. Van bármi lehetőség felkeresni a szülőket valahol? Érdemes? Mondjuk szerintem az, bár tudom, ne üssem bele ezekbe az orrom, de szomorúnak tartanám, ha a nagy szólásszabadság hitében egyszer csak történne is valami komoly, ami traumatizálja.

2018. ápr. 24. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ne tedd. Mert akkor megy neked ezerrel a nyomi gyerek . Xd. És hát a szülei csak leszarják ha ez van érted. Később úgyis megkapja a szenvedő karmáját. Betegségbe szenvedés vagy valami. Meg ha ennyiből él hogy káromkodik később belefognak kötni az életben sőt meg is verik az tuti.
2018. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a szülei tudnak róla, és nagyon büszkék rá hogy a pici lányuk "celeb" lett. Vagy pont lesza.rják.


Vagy ha mégsem, akkor előbb-utóbb megtudják, mert elég ha csak egyetlen ismerős, rokon rákakad egy ilyen videóra...


A helyedben nem avatkoznék ebbe bele.

2018. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!