Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők, Ti voltatok úgy, hogy...

Nők, Ti voltatok úgy, hogy minden àtmenet nélkül "hazai pàlyàn" éreztétek jól magatokat ha vendégségről volt szó?

Figyelt kérdés

Van egy baràti hàzaspàr, őssze szoktunk járni grillezni, bogràcsozni stb.

Valamelyik nap szóba került, jó lenne összefutni.

Én mondtam pàromnak, oké legyen, de kizàrólag nàlunk.

Meglepődött, hogy ennyire nincs kedvem nekem menni vendégségbe.

Inkàbb főzök én, mosogatok, pakolok én.Ràadàsul viszonylag hosszadalmas főzés lesz, szarvaspörkölt, ami ugye nem 5 perc, de inkàbb állok egész nap a konyhában, de legyek hazai pàlyàn.

Volt valaki aki így "jàrt" szinte egyik hétről a màsikra?

Csak ugye mivel ők is àthívnak, csak nem tudom ezt kikerülni.


2018. okt. 19. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A társaságtól függ, hogy hogy érzem magam, nem attól, hogy kinél vagyunk. Én nem sértődöm meg, ha nem nekem kell mindig készülni, mosogatni. Meg ha máshoz megyek, akkor legalább akkor jövök el, amikor akarok. Ha nálunk vannak, nem mondhatom, hogy menjetek már el :D

Egyébként totál vegyes, hívnak, megyünk, de hozzánk is jönnek. Nekem unalmas lenne az is, ha mindig mi mennék, és az is, ha mindig hozzánk jönnének.

De mi a bajod, hogy ennyire "félsz" máshoz menni?

2018. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit magyartalan a felvezető kérdés, nem értem világosan. Hogy érted, hogy "igy jártál"? Eddig szerettél vendégségbe járni, most meg nem?

Szerintem rosszul esne a másik párnak, ha folyton visszautasitanátok a meghivásukat. Az lenne bennük, hogy rossz vendéglátóknak gondoljátok őket, valami baj volt, amit nem akartok elmondani. Ha elmondod kereken, hogy nem szeretsz vendégségbe járni, akkor is.

De ha nagyon otthonos nálatok a légkör, akkor könnyen "odaszoktathatod" őket. Ismerek nem egy ilyen párt, eljárni nem szeretnek sehová, inkább náluk jönnek össze a barátok, de az összes meghivást ők sem utasitják vissza.

2018. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valahol sejtem én, honnan jött ez nekem...Szóval àllandóan morogva, puffogva kezdi el leszedni az asztalt, amúgyis érdekes természetű hölgy, de jóindulatú.

Persze, nem mondhatunk nemet, nem is szoktunk, csak a nyàri puffogàs utàn valahogy alàbb hagyott a kedvem.

Mindegy, azért köszönöm a vàlaszokat, majd "visszahozom" a kedvem.

2018. okt. 19. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy alkalom miatt nem kell rá megharagudni. Főleg, ha egyébként jóindulatú. Mindenkinek lehet rossz napja. Most biztosan másmilyen lesz, mint legutóbb.
2018. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, haragudni?Dehogy haragszom én, alapból nem vagyok olyan.

Most ők jönnek, aztàn mi megyünk, tényleg biztos igazad van, màs lesz.

2018. okt. 19. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen nincsen, mert barátom társaságában a férfiak is besegítenek, elvégre az ő vendégeik is vagyunk, plusz elég kedves ott mindenki.

Lehet a nőnek ez a baja, bár akkor meg szóljon a férjének, de a ne vendégeken (előtt) vezesse le a frusztrációját.

2018. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pedig 4 ember utàn nincs olyan nagy pakolnivaló, ilyen összejöveteleken a gyerekem sincs jelen ha vacsiról van szó (apjànàl alszik ilyenkor), úgyis csak unnà a felnőttek dumàjàt, tehàt 4 ember nem sok.


Nekünk nyàron volt olyan, hogy 4-en jöttek 2 hétre, itt is aludtak, plusz még ők is àtjöttek akikről beszélek, mégse éreztem tehernek, plàne nem morognék a vendégeink előtt.

2018. okt. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!