Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti éreztétek már magatokat...

Ti éreztétek már magatokat "főszereplőnek" egy itt feltett kérdésben?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy egy két jellemző igaz rád is, hanem, hogy olyan érzésed volt, mintha rólad mintázták volna az egészet, tehát pontosan ugyanabban a cipőben vagy, 100%-ig megegyezik minden jellemző.

Még két kiegészítő kérdés:

1, Ha volt, "nyomoztál-e" utána, hogy rólad van-e szó?

2, Ha igen, kiderült-e valami?


Nem paranoiás vagyok, csak egyik nap olvastam egyet és kb csak a nevem hiányzott a kérdésből, illetve olyan téma is volt, amiért én is tehetnék valamit, ha a másik fél nem mer.


Előre is köszi! :)



2017. márc. 12. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, több alkalommal is előfordult az évek során.

Én viszont okkal vagyok paranoiás, mert nagyon úgy tűnik, hogy valaki le akar járatni.

2017. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer volt egy hosszabb kérdés, az elején mondatokon keresztül azt hittem, hogy rólam van szó, a végén a szereplők kora és még valami nem egyezett. Ha csak a szöveg felét látom biztos lettem volna benne, hogy rólam van szó. Egy ideig visszatértem a kérdéshez kíváncsiságból.
2017. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nekem felismerik az írásom. Emiatt sokszor kamukerdest írok ki es eltúlzóan sztorizgatok. Bocsi mindenkitől.

Amúgy néha olyan mintha rólam is. De nem izgat. Nem kerdezek rá nem nyomozok.

2017. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

#2, jót nevettem! :D


#3, azon nem gondolkodtál, hogy csak megtévesztésből, szándékosan írták el azt a pár adatot? Az én esetemben kor sincs -illetve csak utalás van rá.

2017. márc. 12. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki ártani akarna a másiknak, azt nem egy ilyen névtelen oldalon tenné, névtelen sztorikkal.


Az a baj, hogy mindenki túl különlegesnek gondolja magát, meg azt hiszi, az ő problémája egyedi. Pedig nem. Akár munkahelyi balhé, akár szerelmi zűrök, akár családi gondok, minden történetet legalább 10-15x meg lehet találni itt, más szereplőkkel, más évszámokkal.

Nem kell ebbe semmit belelátni, az emberek egyformák, ugyanazokat a hibákat követik el, ugyanúgy akarnak kicseszni a másikkal, ugyanazokba a dolgokba futnak bele. Teljesen természetes.

2017. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, ez nem ilyen lejáratós probléma, meg nem is átlagon felüli, egyszerű fiú-lány barátság téma.
2017. márc. 12. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Hő, a spiclik felpörögtek, így az idevetődők nem tudják, hogy én voltam a megdícsért 2. válaszoló:


"Igen, egyszer egy rasszista támadót kerestek, én jelentkeztem azonnal, de kiderült, hogy nem álláshirdetés volt."

2017. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt. De olyan több volt, ami tényleg rólam szólt.

Pl egyszer rámírt itt egy csaj, hogy meg akar ismerni. Én elmondtam neki, hogy van barátnőm, ezért csak barátság lehet. Beszéltünk egy napot, aztán elköszöntem tőle estére. Másnap rengeteg dolgom volt, ezért csak az azt követő nap tudtam neki írni, de akkorra már letiltott. Aztán a kérdések böngészése közben megláttam a nevemet. Kirakott egy kérdést, hogy hogy lehetek ilyen szemét, hogy több hónap beszélgetés után egy alakulóban lévő kapcsolatunk volt és én szó nélkül eltűntem.

Aztán volt itt a bombanős kérdező, ő több kérdést is kiírt, amivel bizonyítani akarta, hogy pedofil vagyok.

2017. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért ahogy olvasom a válaszokat többen írták ezt a lejárató, meg fiktív kérdéseket, nem tudom ez mire jó?!

Volt 1-2 levelezésem, ami egyik napról a másikra abbamaradt és volt, hogy én nem írtam többet, de soha senki nem csinált még ilyen cirkuszt szerencsére.

És szerencsére most sem ilyen jellegű kérdés volt.

Érdekes, mik mennek itt. :D

2017. márc. 12. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen, pedig sokat olvasgatok itt ☺
2017. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!