Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik fedorát és zakót viselnek? Miért olyan ritka látvány manapság egy férfi akin kalap van?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert 2018-at írunk. Változik a divat, változik a viselet.
2018. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a cigányok és egy-két idős férfi szokott kalapot hordani, de felőlem mindenki hordjon, amit akar. Kicsit keresztapás beütése van, nekem személy szerint tetszik, ha az egész stílusa ilyen elegáns valakinek (szóval nem a sportcipő és a pufikabát mellé vesz kalapot). Szerintem csak különlegesebb alkalmakra illik ilyen ruhát hordani manapság, legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy egy teljesen normális, átlagos, minden modoroskodástól mentes férfi minden nap zakóban járjon mondjuk munkába vagy egyetemre.
2018. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az időseknél a mai napig előfordul a kalap + hozzá illő kabát, ing, nyakkendő és nadrág. De ők még abban a korban nőttek fel, amikor a férfiak még valóban kalapot hordtak és ahhoz illő öltözéket. Akkoriban az volt a viselet, de a '70-es években már a kalap is rohamosan kezdett eltűnni. Változnak az idők. Én pl. rajongok a cilinderért, pedig tudom, hogy bár a mai napig gyártják, soha nem fog már a közviseletbe visszatérni.
2018. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:

Ha az egész szerelés hozzá illő, akkor nincs semmi baj.


A fedorát azért utálták meg sokan, mert egy időben elkezdték a fiatal kockák teljesen össze nem passzolóan, laza ing/póló, sort, bozontos szakáll, napszemüveg stb. hordani, csak összedobálva minden ruhadarabot harmónia nélkül, na AZ gázul néz ki. Ha nem akarsz rögtön nyakkendőt is kötni hozzá, akkor viszont ne erőltesd, válassz valami kicsit kevésbé elegáns kalapot, ami passzol a többihez.

2018. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Meg is válaszolták. Divat kérdése és ez bizony változik.
2018. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!