Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha Facebookon valaki elutasítj...

Ha Facebookon valaki elutasítja az ismerősnek jelölést utána tudom még jelölni valamikor? Ha igen körülbelül mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudod jelölni, már azután, hogy elutasította a kérdésedet.
2018. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom jelölni.
2018. okt. 24. 06:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem utasította el, csak nem igazolt vissza. Ilyenkor nem tudod még egyszer bejelölni.
2018. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amikor bejelölök valakit, de nem fogadja el és még nem is utasította vissza, akkor a profilján ki van írva, hogy ismerősnek töröltem, viszont az már nincs kiírva szóval nagy valószínűséggel elutasította, de mégsem tudom jelölni újra.
2018. okt. 24. 14:32
 5/10 A kérdező kommentje:
*jelöltem
2018. okt. 24. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben valszeg megváltoztatta a biztonsági beállításait. Igazából lényegtelen, teljesen feleslegesen jelölnéd be újra, amikor egyértelműen nem kívámcsi rád.
2018. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megváltoztatta volna, mert csináltam egy külön Facebookot ahol szintén töröltem az ismerős jelölést egyszerűen és ott se tudtam újból jelölni azt a kreált Facebook profilt, amin semmit nem állítgattam. Azért vagyok erre igazából kíváncsi, mert egy olyan ismerősöm törölte az ismerősnek jelölést, akivel per pillanat haragban vagyok, de tudom, hogy nem örökké lesz így és hogy lesz e még lehetőségem újra bejelölni még.
2018. okt. 24. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha elutasít, akkor minek jelölöd újra? Gondolom akkor sem fog visszajelölni.
2018. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csak annyit kérdeztem ha nem fogadják el az ismerős jelölést akkor lehet-e majd később újra jelölni. :/
2018. okt. 24. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod jelölni, akkor valszeg elutasított és bejelölt kéretlennek.
2018. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!