Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert érzem azt amikor megyek...

Miert érzem azt amikor megyek az utcán, hogy mindenki utál?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom.. Fontos az önbizalom, és nekem van is, de egyszerűen lenezoen néznek rám az emberek amikor a kulsommel tényleg semmi baj nincs (csinosan öltözök, és ronda sem vagyok sőt) Persze pletykákat is terjesztenek rólam

amik nem igazak, szerintem ez tiszta óvoda na mindegy :D es eddig mindegyik sulimban kipécéztek,, mi velem a baj?



2018. okt. 24. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet szociális fóbia. nézz utána
2018. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd ez önismereti kérdés. Mivel itt az írott anonym szónak nem sok jelentősége van (mivel nem látjuk ki mondja azt), ezért vagy hiszel nekem vagy nem.


Azért hiszed ezt, mert igazából te utálod önmagad és az embereket is.


Egy időben azt hittem erre mindenki rájön (és sok másra is), de aztán rájöttem mindenki olyan amilyenné a körülmények formálják. Ha te hülye családból származól tegyük fel, te magad is hasonlóan hülye leszel, mert azt a gondolatvilágot viszed tovább. És ez mindenkire igaz.


Van aki úgy él le egy EGÉSZ életet, hogy semmi önismerete nincs. Ami szerintem azért is lényeges, mert az emberismeret így alakul ki.


Amit te csak hiszel, hogy mindenki utál, az a saját belső világod kivetítése.


Figyeld csak meg!

Amikor hihetetlenül boldog vagy - akkor mindenki hirtelen szeretetre méltó, jó fej.


Akkor hogy is van ez?

2018. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Ne gondolj ilyesmire, mert sokszor csak beképzeli ezt a dolgot az ember magának.
2018. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!