Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nézi le mindenki az...

Miért nézi le mindenki az informatikusokat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell általánosítani? Én például pont felnézek rájuk.
2018. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ki nézi le őket? Az én ismeretségi körömben inkább felnéznek rájuk.
2018. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mert székben ülnek és így alacsonyabbak az álló embernél.
2018. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Izmos szálkás, nagy darab kopasz informatikus, aki BMWvel jár és mondanom sem kell hogy rengeteget keres ... Őt mért néznék le?


Rengetegen nem tartoznak a sztereopítikus informatikus klisé alá. Mostanában mindenki porgramozó akar lenni vagy csak valahogy betenni a lábukat az IT világában.


Ha valaki megtudja, hogy valaki programozóként dolgozik rögtön a rengeteg pénzt asszociálják vele, mert mindenhonnan a nettó 600 ezer 1 milliót lehet hallani. (Persze a realitás kicsit más)


Szóval most kifejezetten menő az informatikában dolgozók. Főleg a programozók...

2018. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A '90-es években volt néhány számítógépes Isten, aki úgy tartotta magáról, hogy csak ő, csak az ő módszerével lehet megcsinálni az adott problémát. Mivel ezen emberek akkor is már értettek (vagy "értettek") a gépekhez - és később az utódaik -, sokan valóban csak tőlük várhatott segítséget - akár jó volt az a megoldás, akár nem.

Eközben a számteches segítségadók előadták a tudásukat, amit sokszor a másikat eléggé ledegradáló stílusban tették. Kb. ezért viselkednek páran velük így, viszonzásként.

2018. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy szexik :D egy kocka csávónál nincsen jobb. Legalább is nekem fétissem páromat (na vajon mi ha nem infokukac) néha megkérem hogy hs bütyköli a gépet akkor csinálja úgy mintha valami szuper számomra nagy értetlen dolgot csinálna és próbálja elmagyarázni mint egy buta csajszinak. De nálam a korrepetálós dolgok is játszanak :D
2018. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki nézi le őket, de a párom programozó külföldön, elég jól keres, jó lakásunk, új autónk van, menő helyekre járunk nyaralni... ha ezt lenézik, hát lelkük rajta. :D Más informatikus ismerősök is mind jóval többet keresnek az átlagnál, így magas életszínvonalat is tudnak fenntartani, ami abszolút nem lenézendő.
2018. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak a webfejlesztőket nézem le, akik egyetemről kibuktak, és azt hiszik mert sablonokat másolgatnak ide-oda, már hű de nagy királyak.
2018. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak a nőnemű őseiket emlegetem mikor vmi egy rakat ürülék..

Szektort ennyi hulladék termékkel én még nem láttam..


(jameenemtudodhasznááni lool)

2018. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket, én is az vagyok.

/L

2018. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!