Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Adam Sandler vagy Al Pacino?

Adam Sandler vagy Al Pacino?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek ki a jobb színész?

Adam Sandler tehets

gesebb is meg a filmjei is jobbak talán. Várom a véleményeket.



2018. okt. 25. 20:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ha valakinek más az ízlése az már hülye? Akkor én is mondhatnám rád,mert te Al-t szereted. De ízlések és pofonok. Tiszteletben kéne tartanod,hogy nem mindenki azt szereti amit te. Én sertegettelek t
2018. okt. 26. 15:46
 12/18 A kérdező kommentje:

Sértegettelek teged? Mi jogon sertődsz meg,es sertegetsz engem ha nem is sértegettelek?

Mégcsak Pacinot sem sertegettem,hogy te engem hülyézz. De ha Pacinot sertegetem,azon se szabadna neked besertodnod,mert nem bántottalak. Al Pacinonak viszont lenne joga besertodni. Nem neked!

2018. okt. 26. 15:50
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Jól van trollka, nem vagy vicces. Hány éves vagy? 14 alatt még meg bocsátok. Ez az összehasonlítás igen is sértő, megsértettél vele. Valszeg soha nem láttad még a Keresztapát, A sebhelyesarcút, vagy a Carlito útját, majd ha már láttad nem kérdezel több hülyeséget. Nem a Jack és Jillből kell kiindulni, ahol csak bohóckodott, bár még így is lemosta a színről Adam Sandlert.
2018. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Jól van trollka, nem vagy vicces."


Persze hogy nem vagyok vicces. Hisz nem volt célom.


Igen láttam a Keresztapát,a Carlito útját és a Sebhelyesarcú az egyik kedvencem. Mellesleg a Jack és Jill-t találom a legocsmányabb filmnek az Asylum filmek mellett.


Kiválasztottam a 2 szélsőséget. A világ hanem a legrosszabb szinészét,ez szerintem Sandler és a kedvencemet,állíthatjuk,talán a legnagyobb szineszt,Pacinot.


Nem trollkodás volt a célom. Hanem ki hogyan reagál egy ilyen durva és fájdalmas ízlésficamra. Van,aki hallgat...ez sem jó. Van,aki megmondja,hogy neked rossz ízlésed van. Úgy gondolom sajnos ők vannak kevesebben. És vannak kik sértegetnek és hülyéznek,diliházba küldenek,mert azt hiszik,ez a megoldás arra,hogyan közöljük az izlésficamodottal,nem egyetértésüket.

Jó ízlésed van szerencsére,csakhogy neked erkölcsficamod van.

E kommentért elk

2018. okt. 26. 21:47
 15/18 A kérdező kommentje:
...elkuldhetsz a bús P*csàba. De akár be is ismerheted,hogy az erkolcsficam sokkal rosszabb és taszitobb az izlésficamnál.
2018. okt. 26. 21:49
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Csak kiderült azért, hogy troll...
2018. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás...nézz utána a jelentésének mert fogalmad sincs ezek szerint e szó jelentésérol
2018. okt. 26. 23:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem troll a kérdező, bár igaz ami igaz, elég furcsa összehasonlítás. Igen, Adam Sandler jó színész a maga kategóriájában, de Al Pacino színészi tevékenysége sokkal szélesebb spektrumon mozog. Kettejük közül egyértelműen ő a jobb színész.
2022. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!