Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Filmekben járatos emberektől...

Filmekben járatos emberektől kérdezem hogy miért utálják olyan sokan Adam Sandler-t? Nem ismerem a filmjeit más fajta filmeket szoktam nézni azért is kérdezem.

Figyelt kérdés
Szoktam látni kritikai oldalakon hogy a film egyértelmű miért rossz, benne van Adam Sandler meg stb. Hallottam hogy erőltetett humort közvetít tényleg így van? Amcsik hogy állnak ehhez hozzá?

2015. aug. 2. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért nem szeretem mert unalmas. ugyanazt a karaktert hozza minden filmjében, azt se túl jól. A poénok szerintem elég primitívek, ami nem is lenne baj, ha nem az összes filmjében ilyen lenne. Ez megint csak unalmas egy idő után. Kiszámítható, nem szórakoztat tízezredszerre, hogy fingik, böfög és ezen mindenki röhög.

Kivételek vannak, pl. az Ötven első randit és a Távkapcsot kifejezetten szeretem a filmjei közül, de a többi amit láttam számomra moslék.

2015. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy-két jó filmje, de a többi tényleg erőltetett, az ember inkább sírna, mint nevetne.


Az az érdekes, hogy Bear Grylls túlélő műsorában teljesen normális, emberi oldalát mutatta, még lehetett szeretni is.


Szerintem nem ő az egyetlen ilyen színész, van még pár, akinek a "humorától" falra mászok.

2015. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy ripacs. Amúgy sem rajongok ezért a gagyi, fingós, alpári humorért, de Adam Sandler ezt annyira tökéletesre fejlesztette, hogy lehetetlen alulmúlni.

Elég sok filmjét láttam, ahogy az első válaszoló írta, Az ötven első randi és a Távkapcs elég jó, de főleg az újabbak azok, amiken már sírni tudok. Egyszerűen rossz, olyan erőltetett poénok vannak benne, hogy én érzem magam kellemetlenül. A fingás meg böfögés lehet vicces 1-1 jelenetben, de konkrét filmeket az altesti humorra építeni nem jó ötlet. Ráadásul nem sokoldalú színész, mindig ugyanazt a karaktert hozza. Ami nem feltétlenül probléma, sok színész van ezzel így, de ha ez a hozott karakter irritáló, az már baj.

Az amerikaiak nem tudom, hogy vélekednek róla, gondolom ott is van, aki szereti, meg ott is van, aki falra mászik tőle. Mindig jönnek ki filmjei, szóval valószínűleg van rá kereslet.

2015. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
76%

Nekem az a kedvencem,mikor már hónapokkal a mozis premier előtt lehúzzák a filjeit porton...

És még az ilyen emberek képesek kritizálni.

2015. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2001-ben elsütöttek egy tökönrúgást, vicces volt (a többségnek). De amikor már 2010 után is ilyen poénokat sütnek el, én érzem magam kínosan. Szóval már korábbi filmekben 100%-szor elsütött poénok, direkt hatásvadász jelenetek, megdöbbennek a szereplők, hogy a vászon előtt ülő közönség tudja mikor kell majd nevetni.

Minden filmben ugyanabban a stílusban játszik, csak éppen az változik, hogy szegény e vagy gazdag, szőke hajú nője van vagy barna, stb. A reakciók mindig ugyan azok, sosem mutatja más arcát, nem próbál meg egy kicsit "gonoszabb" karakter lenni.

Nem mondanám, hogy sokat de elég különböző stílusú vígjátékokat láttam már, ezért van hasonlítási alapom, és az ilyen Adam Sandler féle humor jön be a legkevésbé. Meg a "dolgozzunk fel egy bűntényt viccesen, részegen, mutassuk meg mekkora királyok vagyunk" stílusúaktól tudok még a falra mászni.

2015. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki leírta a véleményét :) Nagyjából 1formán látjátok a helyzetet azt vettem észre. Ezek szerint ti a South Parkot se nagyon szerethetitek mert az alpári, altesti humorra épít. Legalábbis ahogy tudom, én nem nézem de van 1-2 ismerősöm aki szereti meg máshol is hallottam ezt.
2015. aug. 4. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A south Park csak a felszínen egy ordenáré sorozat, egyébként kiváló társadalomkritika, és tele van utalásokkal, mindig aktuális. Nem lehet egy lapon említeni Sandler filmjeivel, amiknek zéró mondanivalója van.
2015. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy a 7-es írja. Sokan nézik a reklámot, vagy ép 10 másodperce odakapcsolnak, látnak valami baromságot, és leírják az egész sorozatot.

Azt szeretem benne, hogy mindig olyan problémákat boncolgat amik jelen vannak a hétköznapokban, de az emberek nem nagyon akarnak beszélni róla. A politika is szerepet kap a sorozatban. Egyes részek után elgondolkodom, hogy én valóban így viselkedem?

A többi animációs sorozatnak viszont valóban nincs mondanivalója, maximum az ilyen alap erkölcsi dolgok.

A másik, hogy ha visszaemlékszem, ugyan az fordult meg a fejemben 4. osztályban mint annak a 4 srácnak. Csak ugye nem mertem megtenni egyiket sem.

Amit a legjobban szeretek, hogy legkevésbé sem propaganda, nem próbél téged minden áron a helyes társadalmi modell irányába terelni.

2015. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!