Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem azt hogy egyre...

Gags kérdése:

Csak én érzem azt hogy egyre nehezebb érdemben beszélni bármiről is?

Figyelt kérdés
"Well to be perfectly honest, in my humble opinion, ofcourse without offending anyone who thinks differently from my point of view, by also looking into this matter in a different perspective and without being condemning of one's view's and by trying to make it objectified, and by considering each and every one's valid opinion, I honestly believe that i completely forgot what I was going to say."

2018. nov. 4. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
WTF???
2018. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok idézet, meg angol szöveg tönkretette az agyadat és ezért már nehezedre esik a magyart használni vagy valamit saját magadtól írni. Tedd fel ezt a kérdést újra magyarul és felejtsd el az idézeteidet mindörökre!
2018. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, hogy nem beszélnek veled érdemben dolgokról, ha nem vagy hajlandó az anyanyelveden kommunikálni.
2018. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak ne a körítéssel foglalkozz, hanem mielőbb térj a lényegre.
2018. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom,hogy hol élsz,de már azt sem kedvelem/erős finomítás/hogy külhonban élő magukat magyarnak valló

egyének ide írogatnak fikázva minket.

Szeretnék üzenni is nékik valamit.

Egyétek meg a szar pénzeteket,mert a sok műkajátoktól már nincs sok hátra.

2018. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!