Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szoktátok lerázni a...

Hogyan szoktátok lerázni a fecsegő embereket?

Figyelt kérdés

Gyakran összefutok régi ismerősökkel, én sietek, ő nem, ezért elkezd mindenféle pitiáner dologról fecsegni, folyamatosan mondja, választ se vár, csak arra kellesz, hogy végighallgasd.Ha mondom, ne haragudj de nagyon sietek, akkor se hagyja abba,ha köszönök és elindulok, utánam szól, még valamit elmondana, stb.

Van akit nem szeretnék megsérteni, mint pl.a lányom volt tanárát, aki nyugdíjas már, ezer ideje, én meg rohanok időre dolgozni.És nem tudok tőle megszabadulni, ha elindulok, megfogja még a karom is, és közben pici szünetet se hagy, hogy elköszönjek és otthagyjam.

Ismeritek ezt a dolgot, vagy csak velem van ez gyakran?


2018. nov. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy bocs, fel kell hívjál valakit, hívj is fel, vagy csak tégy úgy és közöld, hogy menned kell, mert ez meg amaz van és a telóval a füleden menj és beszélj bele.
2018. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondod sietsz munkába (többször, hogy felfogja az agya!!!) Nincs ebben semmi sértő. Minden normális ember megérti, harmadjára. Elöször nem hallja, egyik fülén távozik. Másodjára, már hallja, de nem érti. Harmadjára már hallja is, érti is, sőt: jaj el ne késs miattam...
2018. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szevasz, majd spuri.
2018. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!