Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit írjak egy olyan levélben...

Mit írjak egy olyan levélben amit a börtönbe küldök egy barátomnak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 11. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

“Egy idős olasz bácsi egyedül élt New Jerseyben. Egy napon felakarta ásni kertjét, de ez számára nehéz munka volt. Az egyetlen fia Vincent, aki szokott segíteni neki, börtönben volt.


A bácsi írt egy levelet neki: ‘Kedves Vincent, szomorúan érzem magam, mert nem tudom felásni a kertet, mert túl öreg vagyok hozzá. Tudom, ha itt lennél felásnád szívesen nekem, mint a régi szép időkben. Szeretettel, apa’


Pár nap múlva érkezik a levél a fiától: ‘Kedves apa, ne ásd fel a kertet. Ott vannak a holttestek elásva. Szeretettel, Vincent’


Aznap hajnali 4 órakor megérkezett az FBI és felásta az egész kertet, de nem találtak semmit. Bocsánatot kértek majd elmentek.


Másnap újabb levél érkezett: ‘Édesapám, menj és ültesd el a paradicsomokat. Ez volt a legtöbb amit ezen körülmények között tehettem. Szeretettel, Vincent.”

2018. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy móka miki vagy kedves első! A kérdésre válaszolva azt mondanám, azt amit szeretnél. Nem tudjuk mit akarsz tőle.
2018. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most miért, az első sztem tényleg poénos volt :D
2018. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem neki most az a legfontosabb, hogy egyáltalán üzenetet kapjon a külvilágból. Írhatsz a hajdani közös programjaitokról, közös barátaitokról (ha azóta nem került ellenséges viszonyba velük), megemlékezhetsz a névnapjáról, írhatsz a saját életedről (pl. vettem egy új gördeszkát), hogy milyen nehéz ellapátolni a havat a ház elől, vagy tényleg akármilyen, viszonylag semleges témáról.
2018. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El fogják olvasni a levelet, mielőtt odaadják neki, szóval semmi olyasmit, ami félreérthető és baja lehet belőle.

Érdelkődj a hogylétéről, mesélj az életedről. Ha nemsokára szabadul, akkor arról, hogy mit fogtok csinálni nemsokára együtt. És hogy mellette vagy, sokat gondolsz rá.

2018. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 id. forgó csaba válasza:
Attól függ mennyit kapott! ha 1-2 évet írj szerelmeset, ha 10- nél többet csak annyit ÁGYŐ!
2018. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lux morulus ***** válasza:

1#


Egy nagy vastaps. Jó volt.


Kérdező


Tudjuk, hogy abörtönben mindenki ártatlan.

Ritkán igazolható, a tv megsértése, de nem lehetetlen.


Gondolom rá az első igaz... ezért írd azt, hogy: Vóóót loopni, te..szotyadt herez©cskó.

2018. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!