Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék SZTE-n ismerkedni?

Hogy tudnék SZTE-n ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ez az első évem az egyetemen, de a karon nem igen sikerült nagy ismerettségeket szereznem. Mivel sokat tanulok meg introvertáltabb vagyok nem járok Jatéba meg ilyen helyekre. Borzasztóan egyedül érzem magam :(

2018. nov. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sokat tanulsz, biztosan jó is vagy abban, amit csinálsz. Hirdess korrepetálást, kisebb csoportok számára viccesen alacsony áron (ami ingyen van, annak nincs értéke és nem veszik komolyan) és így lesz körülötted néhány ember. Ha beszélsz nyelveket, keress ilyen jellegű beszélgető csoportokat, járj el sportolni, külön foglalkozásokra, stb.


Az, hogy introvertált vagy, nem lehet kifogás. Erőltesd meg magad!

2018. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel humán szak csak magolni kell, nyelvet meg nem tudok olyan jól van egy B2 nyelvvizsgám és helló. De azért köszönöm a tippeket
2018. nov. 17. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó, csak én bioszon vagyok. Nekem annyi különbségem van hogy én még csak nem is vagyok jó a szakon...

De közösségi életem nekem is közelít a nullához, pedig hatalmas várakozásaim voltak az egyetemtől.


Valahogy nem találom azokat akik nem minden hétvégén hazamenősek, és nem is csak az alpári módon lerészegedésből áll a szórakozásuk, társas életük.

2018. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én BTK-s vagyok, és nekem is ez az első évem az egyetemen. Ha gondolod, beszélhetünk 🙂
2018. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!