Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a rak van az SZTE-n? Annyi...

Mi a rak van az SZTE-n? Annyi egyetem utalta mar a szoctam emelest de ok nem. Vagy ez is a torok marke lett? 😔

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem emeltek a szoctámon, hanem több ember kap, mivel idén alacsonyabbak voltak a ponthatárok, és én például ugyan annyit kapok, mint tavaly (maximálisat).
2018. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En is a 24ezret kapom viszont elvileg ez az alacsonyabb pontszam nem azert van.


Viszont olyat is hallottam az szte azert nem utalja mert meg a 2 millio ember kormanya nem kuldte ra a penzt. Mas egyetem meg azert mert megelolegezik ezt az osszeget. Hulye egy helyzet

2018. nov. 6. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem kapok szoctámot pedig messziről járok és a szüleim minimálbért keresnek.

Megkérdezhetem nektek miből van szoc pontotok?

2018. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is messziről járok meg betegség meg nem igazán keresnek jól itthon.

Viszont az ösztöndíj emelés még mindig homály...félek már hogy mi lesz a dolog vége.

2018. nov. 17. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
3-an vagyunk tesók, 120 km, anyám minimálbéren van, apám viszonylag jól keres de még így se éri el az egyfőrejutó az alsó határt. Én nem élek vele, de ismerek olyat aki átiratkozott a nagyanyjához és eléggé megnőtt a pontja így kap ösztöndíjat.
2018. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!