Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valakit érdekelne ez? (Újra...

Valakit érdekelne ez? (Újra feltéve)

Figyelt kérdés

(Az első profilomat letörölte, mert nem vagyok 16 éves, és ezzel a korábbi erről szóló kérdésemet is kb 1 óra után, ezért újra felteszem.)

14 éves lány vagyok. Az utóbbi évben elég letargikusan éreztem magam. Nem szeretem az iskolámat, és nem érzem úgy, mintha nagyon beilleszkednék, a jegyeim sem túl jók. Nincs kedvem semmihez, és habár vannak barátaim, csak egy-kettő mellett igazán jól magam, ők sem az osztálytársaim. Nem akarok már kimozdulni, csak aludni szeretnék, elegem van mindenből, akármilyen klisésen is hangzik. Tudom , hogy ez nagyon önsajnáltató, és tudom, hogy a dolgok talán nem olyan rosszak, mint aminek látom őket,és lehet, hogy a kamaszkor okozza ezt az idézőjeles "depressziós időszakot". De ezen az oldalon sok kb. velem egykorút láttam, aki hasonló problémákkal küszködik, és segítséget kért. Ezért arra gondoltam, hogy esetleg készíthetnénk valamilyen csoportot messengeren vagy viberen vagy akármin, ahol megbeszélhetnénk ezeket. Nyilván nem csak erről lehetne beszéni, de ha valaki ki szeretné írni a lelkét, mi meghallgatnánk. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem mindenkinek jól esne tudni, hogy nincs egyedül. Arra gondoltam, hogy kb 10-18 éves korig , aki úgy érzi, szívesen benne lenne ebben a "támogató csoportban", akkor válaszoljon, hogy benne lenne, és akkor vagy ráírok én, vagy ő rám, és kapcsolatba léphetünk, ha van kedvetek.

(Remélhetőleg nem törli le a GYK, mert ez nem számít "társkeresés"-nek, nem?)



2018. dec. 6. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármivel kapcsolatban írsz letörlik a kérdést és a profilod ha meglátják, hogy nem vagy 16 sajna, nekem 3 profilom ment kukába eddig
2018. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj a szüleidhez. Amit Te itt gondolsz az ezen a felületen nem megvalósítható.
2018. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered e a TUMBLR facebook csoportot.

A csoport alapja az, hogy mindenkit elfogadnak, elfogadó csoport. Emellett a legfelszínesebb, legítélkezőbb emberekkel van teli.

A tinik folyamatosan kritizálják és bántják egymást, mert nem értik még meg a másik embert. Amiért mindenki elítél mindenkit, még több ember kezd ítélkezni.

Tehát egy tininek NAGYON értelmesnek kell lennie, hogy normális támogatást tudjon adni, tanácsot, és hogy ne ítélkezzen vagy kritizáljon másikat értelmetlenül.


Vagyis, nem érettek a tinik ahhoz, hogy segítsenek a másik emberen, hisz Ők is b4szott nagy szopásban vannak. Én viszont szoktam beszélgetni itt másokkal, sok ilyen témával kapcsolatban is társalogtam már mint amin keresztülmész. És ezen én is keresztülmentem.

Ha akarod írj, és beszélgethetünk róla, tudok segíteni.

2018. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Én benne lennék, de voltam már ilyenbe. Csak akkor mennék ilyen csoportba ha kevesebben vagyunk mint 10-20 és csak ha lányok lennének. Most nem azért mondom mert srác vagyok csak rohadt idegesítő az ilyen csoportokba hogy srácok folyton bekamuzzák az ilyen-olyan depressziót hogy csajozzanak. Amúgy benne lennék, jó lenne. Legalábbis én szeretek arról beszélni hogy hogyan tervezek végezni magammal, és egybe segíteni is szoktam (Y)
2018. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi mindenkinek a válaszokat.


#2:

Köszi a tanácsod. Nagyon szeretem a szüleimet, de nem úgy érzem, mintha ezt elmondhatnám nekik. Egyszer próbáltam meg kb 4 hónapnyi hallgatás után, és hát a reakció... Nem volt túl bíztató. Csak azt kaptam, hogy hisztizek, meg sajnáltatom magam, meg drámakirálynő vagyok, szóval szerintem ők kiestek.

Azt mondtad, hogy ezen a felületen ez nem működik. Akkor esetleg milyen felületen működik, ha így gondoltad?


#3:

Szia!

Nem hallottam még a csoportról, de az elmondásaid alapján szerencse :)

Tudom, hogy nagyon sok kamasz ilyen. Pont ez a probléma, és őket szeretném elkerülni. Ha tényleg ritka az értelmes tini, aki megérti, akkor eléggé megszívtam, mert soha nem értettem, hogy miért kell kibeszélni az embereket. A legkígyóbb dolog valaha.

De nagyra értékelem a felajánlásod, lehet hogy élek vele majd, de még várnék egy kicsit.

Köszi.


#1:

Megőrült a GYK, komolyan, remélem egy darabig még fent lesz...



Szép napot mindenkinek!

2018. dec. 7. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
4-vagyok) Sajnos tapasztalatból mondom hogy nem fognak jönni. Én olyan embereket keresek akik a leg visszahúzódóbbak, nem járnak el ki vannak közösítve azért mert nem olyanok mint az átlag, pedig egy lány akit nem a smink meg a félmeztelen öltözködés tesz az ezerszer többet ér az összes ilyennél, de sajnos akik már ilyen helyzetbe vannak ők neten se olyan merészek, és KB írni se mernek vagy nem is akarnak. Próbálkoztam én is, gondoltam ha hozzám hasonló emberek közé kerülök Talán lenne olyan ember akivel barátkoznék sőt még talán a 0,01% is meglenne egy normális barátnőre, de sajnos esélytelen. Az ilyen csoportokba pedig tapasztalatból mondom bevesznek minden random embert, összegyűlnek 30-an és elrontják az egészet, mert RANDOM embereket is bevesznek.. :C
2018. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!